Mavi’nin doğaya ve insana saygılı yeni koleksiyonu: All Blue

 Serenay Sarıkaya, Mavi’nin All Blue stratejisi ve koleksiyonunun sözcüsü oldu.

Serenay Sarıkaya, Mavi’nin All Blue stratejisi ve koleksiyonunun sözcüsü oldu.


Türkiye’nin öncü jean ve hazır giyim markası Mavi, Serenay Sarıkaya’nın sözcüsü olduğu doğaya ve insana saygılı yeni koleksiyonu All Blue’yu tanıttı. Özü denimden başlayan ve Mavi kalitesiyle şekillenen All Blue,  markanın bugüne kadarki en sürdürülebilir koleksiyonu olma özelliği taşıyor.

All Blue: No filter. Less water. All vegan. Much Love.

Denimin doğadan ve insandan aldığı enerji Mavi’nin yeni hikayesi All Blue’ya ilham oldu.

All Blue,  doğaya saygılı ürünleriyle jean’in gerçek, filtresiz halini yaşatıyor. Tüm üretim süreci suya saygıdan başlıyor ve koleksiyondaki tüm jean’ler inovatif tekniklerle daha az su kullanılarak, daha az enerji harcanarak ve işlem görmeden üretiliyor. Aynı zamanda hiçbir hayvansal malzeme kullanılmayan bu denimler %100 vegan olma özelliği de taşıyor. Her parça Mavi’nin doğaya sevgisini farklı bir şekilde yansıtıyor. Kumaşlar geri dönüştürülmüş pamuk, organik pamuk ve yeniden hayat bulmuş malzemeler içeriyor. Koleksiyon jean pantolon, gömlek ve ceketlerin yanı sıra büstiyerler ve tulumlarla da dikkat çekiyor. 

Serenay Sarıkaya en filtresiz haliyle All Blue filminde 

Koleksiyon için, Serenay Sarıkaya’nın en filtresiz ve doğal haliyle kamera karşısına geçtiği

çok özel bir film hazırlandı. All Blue ruhunu yaşatan filmin çekimlerinde koleksiyonun değerlerine uygun olarak yeşil bir set kurgulandı. Sette plastik ve çevreye zararlı hiçbir madde bulundurulmadı, geri dönüşümlü malzemeler kullanıldı, enerji ve su tasarrufuna özen gösterildi.

Serenay Sarıkaya All Blue ile ilgili şunları söyledi:

“Mavi’nin All Blue koleksiyonu tamamen doğaya duyulan saygı ve sevgiyle şekillendi.

Jean bu koleksiyonda fazlalıklarından arınarak en gerçek ve özünü yansıtan haliyle karşımıza çıkıyor. Bu filtresizlik, All Blue’da yaşatmak istediğimiz en önemli kavramlardan biri. İnsan en güvende hissettiği yerde en filtresiz halindedir diye düşünüyorum. Senelerdir birlikte yürümekten heyecan duyduğum ve kendimi sonsuz güvende hissettiğim Mavi’yle filtresiz olmak benim için hiç zor olmadı. Bu kadar önemli bir projeyi sizinle birlikte başlatmak gurur verici .”

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER