McDonald's online giyim mağazasını kurdu

Fast-food zinciri McDonald's, markasının bulunduğu ürünlerini satışa çıkardığı Golden Arches Unlimited adlı sitesini kurdu.

Fast-food zinciri McDonald's, markasının bulunduğu ürünlerini satışa çıkardığı Golden Arches Unlimited adlı sitesini kurdu.


McDonald’s, online giyim mağazasını Golden Arches Unlimited’i tükleticilerine sundu. Sitede şu anda bere, kazak, t-shirt gibi McDo simgeli mevsimsel öğeler ve ayrıca Noel süsleri ve hediyelik eşyalar satışta. Web sitesini inceleyen hayranları, markaya ait Happy Meal süslerinden McFlurry dergilerine kadar olan ürünlerini satın alabilir veya sevdiklerine hediye edebilirler.


 
Bir süre önce KFC, Rusya'da tavuk kovası yapabilecek Kova Şapkası’nı satışa sunmuştu. Marka’nın, 1980'lerden beri bu fikrin hazırlığının yapıldığını, McDonald's'ın tarihsel olarak moda markalarıyla ortaklaşa ticaret teklifi sunduğunu belirtti. Marka 2017’de, McDelivery Koleksiyonu’nu sınırlı bir süre için satışa çıkarmıştı.Küresel pazarlama başkan yardımcısı Colin Mitchell, “McDonald's, artık köklü bir kültür haline geldi. Markamızı seven hayranlar buradan alışveriş yapabilir.” dedi. “McDonald's ile iyi anlar yaşatmak için müşterilerimize Golden Arches Unlimited'ı tanıtarak marka sevgilerini artık yenilebilirden giyilebilire çevirme fırsatı sunuyoruz.” Dedi.

 

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER