MediaMarkt'tan Anneler Günü'ne özel reklam filmi

MediaMarkt, tüketicilere Anneler Günü’nün sadece kendi annelerine ait olmadığını; teyze, hala, yenge, kayınvalide, anneanne, babaanne veya gelin gibi tüm annelere özel olduğuna dikkat çekiyor.

MediaMarkt, tüketicilere Anneler Günü’nün sadece kendi annelerine ait olmadığını; teyze, hala, yenge, kayınvalide, anneanne, babaanne veya gelin gibi tüm annelere özel olduğuna dikkat çekiyor.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt; Anneler Günü için çok özel bir reklam filmi hazırladı. Bu özel gün için hazırlanan filminde MediaMarkt; avantajlı ürün veya fiyatlarını vurgulamak yerine tüketicilere çok özel bir hatırlatmada bulundu, o da “Ailedeki Tüm Anneler!”

“MediaMarkt’ta Anneler Günü…” sahnesiyle açılan reklam filmi, Anneler Günü’nde annelerine hediye almak isteyen çiftin hediye tercihiyle başlıyor. Ardından çiftin alışveriş sırasında ailedeki diğer annelerle karşılaştığı reklam filminin devamında teyze, hala, yenge, kayınvalide, anneanne, babaanne veya gelin gibi diğer anneler de hatırlatılıyor. Reklam, tüm annelerin yanında çocuk sahibi olacağını açıklayan çiftin ve ailenin sevinciyle sona eriyor. MediaMarkt’ın tüketicilere bu özel hatırlatmayı yaptığı reklam filmi, filme özel hazırlanan sloganı “Ailedeki tüm annelerin hediyesi, bu Anneler Günü’nde de MediaMarkt’ta” ile bitiyor.Reklam Filmi Künyesi

Reklamveren: Media Markt

Reklamveren ekibi: Çağanur Atay Uçtu, Sinem Görgözl İnnice, Levent Göksu Özsaygı, İhsan Aktürk

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

Yaratıcı Ekip: TBWA\Istanbul Kreatif ekibi

Marka Ekibi: TBWA\Istanbul Marka ekibi

Stratejik Planlama Ekibi: TBWA\Istanbul Strateji ekibi

Prodüksiyon Ekibi: TBWA\Istanbul Prodüksiyon ekibi

Prodüksiyon Şirketi: 2012 Film

Yönetmen: Doğan Tanyer

Müzik: Jingle House

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER