Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den Aralık ayına özel teklifler

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Aralık ayına özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak mümkün

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Aralık ayına özel kampanyalar ile avantajlı kredi ve kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanmak mümkün

Mercedes-Benz Otomobil Kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Aralık ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında A-Serisi, B-Serisi, C-Serisi Sedan, Estate, Coupé, Cabriolet, CLA, E-Serisi Sedan, GLA, SLC ve smart otomobil alımlarında avantajlı fırsatlar sunuluyor.

·         Aralık ayına özel hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz A-Serisi, B-Serisi, CLA ve GLA modelleri için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 130.000 TL’ye kadar kredi için 36 aya kadar vade ile %0,89 faiz oranı fırsatı sunuluyor.

·         Mercedes-Benz C-Serisi Sedan model otomobiller için Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda, 170.000 TL’ye kadar kredi için 36 ay kadar vade ve %0,89 faiz oranından C-Serisi Estate, Coupé, Cabriolet ve SLC için ise %0,49 faiz oranındanyararlanılabiliyor.

·         Mercedes-Benz E 180, E 220, E 300 Sedan otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda kişisel ve kurumsal müşterilere kişiye özel ödeme planı ile 200.000 TL kredi tutarı, %0,89 faiz oranı ve 36 aya kadar vade imkânları sunuluyor.

·         Şehir içi otomobil kullanımının ideal alternatifi olan smart model otomobilleri tercih eden müşterilere ise 40.000 TL kredi tutarı, %0 faiz oranı ile 24 aya kadar vade ile kurumsal ve kişisel müşterilere 1.667 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor.

 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’den 2. El Otomobil Kampanyaları

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, müşterilerine 2.El otomobil alımında da Aralık ayına özel kampanyalar sunuyor. 2. El C-Serisi Estatemodel otomobiller için 100.000 TL kredi tutarı, E-Serisi Coupé modellerinde ise 125.000 TL kredi ile %0,59 faiz oranı ve 24 aya kadar vadeile kişiye özel aylık ödeme seçenekleri sunuluyor.

 

Lastik Garantisi

Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’nden alınan otomobil lastikleri; patlama, çivi ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı 24 aya kadar garanti altında satışa sunuluyor.

AdvantagePlus 4. Yıl Uzatılmış Garanti Kampanyası

İki yıllık yasal garanti süresi içerisinde Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’ne gelen müşterilere 3. yıl garantisi Mercedes-Benz tarafından hediye ediliyor.

Müşteriler,  AdvantagePlus 4. yıl garanti paketi ile 1 yıl daha koruma uzatma fırsatından ve erken satın almalarda ise %40’a varan indirimlerden faydalanabiliyor.


Ön Ödemeli Bakım Paketleri Kampanyası

Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri’nde ön ödemeli bakım paketleri ile 2 veya daha fazla periyodik bakımın önden satın alınması durumunda%40’a varan indirimlerle orijinal yedek parça ve işçilikte sabit fiyat avantajından faydalanılabiliyor.

Kasko Yenileme Kampanyası

31 Ocak 2018 tarihine kadar sürecek olan kampanyada, kasko yenilemesini Mercedes-Benz Kasko’dan yapan müşterilere Mercedes Me Adapter hediye ediliyor.

Collection Yıl Sonu İndirim Kampanyası

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olacak kampanyada, zamana meydan okuyan kalitesiyle bilinen Mercedes-Benz Collection’a ait yaşam tarzı ürünlerinde % 25 indirimden faydalanılabiliyor.

Kış Lastik Kampanyası

31 Ocak 2018 tarihine kadar, Michelin, Continental ve Pirelli marka otomobil kış lastiklerine, Mercedes-Benz Yetkili Servisleri'nden % 20 indirimle sahip olunabiliyor. Aynı tarihler arasında otomobilinize mükemmel uyum sağlayan Mercedes-Benz orijinal kış jant-lastik setlerine%50’ye varan indirim sağlanıyor. İlgili lastik kampanyalarından en az birinden faydalanan müşterilere Mercedes-Benz marka şemsiye hediye edilirken, her iki kampanya kapsamında da tüm lastikler patlama, çivi girmesi, yırtılma ve balon oluşumu gibi dış etkenli hasarlara karşı24 aya kadar garanti sunuluyor.

5 Yaş ve Üstü Mercedes-Benz Otomobil Sahiplerine Kış Fırsatı

5 yaş ve üstü otomobillerin periyodik bakımlarında Mercedes-Benz Orijinal Motor Yağları’nın tercih edilmesi durumunda, %20’ye varan yedek parça indiriminden faydalanılabiliyor. Çeşitli ürünlerden oluşan kış bakım setine de %50 indirimle sahip olunabiliyor. İlgili kampanyadan yararlanan müşterilere Mercedes me Adapter hediye ediliyor.

 

Mercedes-Benz Hafif Ticari Araç Kampanyaları

Güvenilir sağlamlık, üstün yük taşıma kapasitesi, 4x4 çekiş sistemi, yüksek sürüş gücü, dışarıdan sert görünüşlü fakat bir o kadar konforluMercedes-Benz X-Class’a sahip olmak isteyen müşteriler, Mercedes-Benz Kasko’yu tercih etmeleri durumunda 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabiliyor. Bu kampanya ile müşteriler, %1,29 sabit faiz oranı ve 569 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar.

Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile segmentinin en iddialı aracı Vito, cazip kredi olanakları ile Aralık ayında da müşterilerini bekliyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Aralık ayında 2017 model Vito’ya özel hazırladığı kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko kullanımına özel 100.000 TL’ye varan kredi kullanımında %1,14 sabit faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. Bu kampanya ile Mercedes-Benz Vito’ya 550 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olunabiliyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler; Far ve Yağmur Sensörü, Rüzgâr Savrulma Asistanı ve Şerit Takip Asistanı gibi standart güvenlik özelliklerine sahip Sprinter araçlar için de Aralık ayında kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. 2017 model Sprinter araç alımlarında 15.000 TL’ye varan indirimler ile birlikte, % 1,14 faizli kredi ile aylık 550 TL’den başlayan ödeme imkânı sunuluyor.

Detaylı bilgi için www.mbfh.com.tr sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz bayisine danışılabilir.

 

2. El Hafif Ticari Araç Kampanyaları

Mercedes-Benz Türk’ün 2. El hafif ticari araç markası Used1 altında Aralık ayında sunulan kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda % 1,14 faizli kredi ve 550 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor.

Pirelli Kış Lastik Kampanyası

1 Kasım 2017 - 1 Ocak 2018 tarihleri arasında Mercedes-Benz Türk Yetkili Servislerinde, 4 adet Continental veya Pirelli kış lastiği alımında %20 indirim sağlanıyor.

Sonbahar/Kış Kampanyası

31 Aralık 2017 tarihine kadar sürecek olan kampanya kapsamında Mercedes-Benz Türk Yetkili Servislerinde, 749 TL ve üzeri orijinal yedek parça, aksesuar, orijinal yağ ve lastik alışverişi yapan hafif ticari araç müşterilerini sürpriz hediye bekliyor. 

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, kamyon ve otobüs ticari araç ürün grupları için hazırladığı Aralık ayına özel kampanyalar ile kişiye özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

 

Mercedes-Benz Kamyonlarda Ayrıcalıklı Fırsatlar

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Axor 1840-1844 hariç tüm Mercedes-Benz kamyon tipleri için geçerli olmak üzere Aralık ayında avantajlı faiz oranlarıyla araç kredisi, çok yıllı kasko ve servis sözleşmesi sunuyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, araç kredisi ve çok yıllı kaskoyu kapsayan özel finansman kampanyası çerçevesinde 250.000 TL’ye varan kredi tutarları için % 1,31’den başlayan faiz oranları ve 4.309 TL’den başlayan aylık ödeme imkânları sunuyor.

Servis sözleşmesi de tercih edildiği takdirde 250.000 TL’ye varan kredi tutarları için %1’den başlayan faiz oranları ve 4.223 TL’den başlayan aylık ödeme imkânları sunuluyor.

 

Mercedes-Benz Otobüslerde Euro ya da TL ile Ödeme Seçenekleri

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Aralık ayı kampanyası kapsamında Mercedes-Benz Travego 15, Tourismo 15 ve Tourismo 16 model otobüs alımlarında müşterilerine özel avantajlar sunuyor.

Kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko kullanımında 600.000 TL’ye varan krediler, 40 ay vadeli %1,39 sabit faiz oranı ile 9.954 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı ile sunuluyor.

Euro ödeme seçeneğinde ise Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, 200.000 Euro’ya varan kredi tutarları için %0,53 sabit faiz oranı ile 2.795Euro’luk aylık ödeme imkânı sağlıyor.

Detaylı bilgi için www.mbfh.com.tr sayfası ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz yetkili bayisine danışılabilir.


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER