Microsoft; Google uygulamalarını Outlook’a getiriyor

Microsoft, yeni bir güncelleme ile Outlook’a Google uygulamaları ile entegrasyon sunuyor.

Microsoft, yeni bir güncelleme ile Outlook’a Google uygulamaları ile entegrasyon sunuyor.

Microsoft, Outlook üzerinde yeni çalışmalar gerçekleştiriyor. Şirket, Outlook.com'un web hizmetine Gmail, Google Drive ve Google Takvim’i entegre etmek için çalışmalara devam ediyor. Microsoft, son zamanlarda Outlook’un yeni özelliklerini bazı hesaplarda test etmeye başladı. 

Bugün Twitter kullanıcısı Florian B, Outlook.com hesabına girdiğinde Gmail, Google Drive ve Google Takvim’in otomatik olarak görüntülendiğini açıkladı. Florian B, Outlook’un yeni özelliklerinin görüntüsünü Twitter’da paylaştı. 


Outlook.com'un yeni hali, iOS ve Android’de kullanılan mobil versiyonuna çok benziyor. Florian B, outlook.com'da birden fazla hesapla özelliklere ulaşamadığını belirtti. Outlook’un güncellemesini kullanabilen Florian B, test sürümününde Outlook ve Gmail hesapları arasında geçişler yapılabildiğini belirtti.

Outlook.com'a yapılan yeni güncelleme ile Google Drive’daki dosyalar da Outlook’ta görülebiliyor. Bu şekilde bir entegrasyon, Drive’da bulunan belgelerin hızlı bir şekilde Gmail ya da Outlook hesabına aktarılabilmesini sağlayacak. 


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER