MMA IMPACT İstanbul'da gelecek konuşulacak

Shape the Future sloganı ile düzenlenen MMA IMPACT İstanbul’da mobil dönüşümün biçimlendirdiği gelecek konuşulacak.

Shape the Future sloganı ile düzenlenen MMA IMPACT İstanbul’da mobil dönüşümün biçimlendirdiği gelecek konuşulacak.

Ülkemizden ve dünyadan fikir önderleri konuşmalar, ilham verici örnekler ve yeni fikirlerle yapay zeka, nesnelerin interneti, artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, blockchain, büyük veri, tasarım, lokasyon, video, reklam sahtekarlığı, influencer pazarlaması ve girişimcilik ekosistemi gibi konuları ve bunların geleceğini ele alacak. Mobil pazarlamanın en prestijli uluslararası ödül programı olarak kabul gören Smarties’in Türkiye ve EMEA Bölgesi Gala Gecesi ve Ödül Töreni de etkinliğin akşamında gerçekleşecek.

50 ülkede, 800 üye ile faaliyet gösteren ve mobil dönüşümün en önemli küresel öncüleri arasında gösterilen MMA’in (Mobil Pazarlama Birliği / Mobile Marketing Association) Türkiye oluşumu, bizi bekleyen geleceğe bir kez daha bir pencere açıyor. MMA Türkiye’nin bu yıl altıncısını düzenlediği MMA IMPACT İstanbul, mobil teknolojilerin ve mobil pazarlamanın, ekonomi, iletişim ve hayat için biçimlendirdiği geleceği, fikir önderi konuşmacılardan dinleme fırsatı sunuyor.

MMA IMPACT İstanbul 2019, 14 Ekim 2019 tarihinde The Ritz-Carlon İstanbul’da, markalar, ajanslar, networkler, teknoloji sağlayıcılar ve sosyal platformlar da dahil olmak üzere mobil sektörü oluşturan tüm oyuncuların katılımıyla, tek günlük bir etkinlik olarak gerçekleşecek. Etkinlikte, mobil pazarlama ve mobil teknolojiler hakkında sektöre yön veren güncel bilgiler, trendler, araştırmalar ve öngörüler paylaşılacak.

Etkinliğin açılış konuşmasını küresel mobil pazarlama ekosisteminin öncü isimlerinden Asma Shabab yapacak. Asma Shabab uygulamaların önemini ve dijital dünyada iş yapış şeklini değiştiren dönüşümün püf noktalarını global perspektiften aktaracak. 

Makine Öğrenimi Çağında Pazarlama

Mobil pazarlamanın geleceğinin, iş hayatının geleceğini tanımlayacağını vurgulayan “Shape The Future” ana teması altında düzenlenen MMA IMPACT Istanbul 2019’de mobilin, finans, sadakat programları, alışveriş, oyun, tüketim alanlarında ve yaşam tarzına yönelik dönüştürücü rolü anlatılacak. Etkinlikte, Yapay Zeka, Nesnelerin İnterneti, Artırılmış Gerçeklik, Sanal Gerçeklik, Blockchain, Büyük Veri, Tasarım, Konum Tabanlı Teknolojiler, Video, Reklam Sahtekarlığı, Influencer Pazarlaması, ve Girişimcilik Ekosistemi gibi gündemdeki konular ve yeni teknolojiler tartışılacak, sektörel öngörüler paylaşılacak.

MMA IMPACT İstanbul 2019’de konuşmacılar arasında yer alan bazı isimler şöyle:

Asma Shabab IBM iX Dijital Deneyim Danışmanı
Ali Ece Spor Yorumcusu
Burcu Civelek Yüce: Akbank Genel Müdür Yardımcısı
David Llewellyn Apsflyer EMEA Pazarlama Direktörü
Didem Dinçer Başer Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı
Stephanie Pilon Adjust Genel Müdür Yardımcısı
Levent Erden Next Akademi Başkanı
Yakup Doğan:Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı
Handem Çelenkler Adidas Türkiye Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı
Fırat Ertem Verba Medya Kurucu Ortak
Chris Babayode MMA EMEA Bölge Direktörü
Ender Özcan Adjust MENA & Türkiye Satış Direktörü
Volkan Biçer Ad Colony EMEA LATAM Genel Müdürü
Erdem Tolon  Kantar Medya Genel Müdür Yardımcısı
Öget Kantarcı EBAY Türkiye & MENA Genel Müdürü 
Tal Garih Alarka Holding Stratejik Planlama Müdürü 
Zehra Öney WTECH Başkanı
Hilmi Aydın Google Türkiye Genel Müdür Yardımcısı  
Emre Alaman HP Türkiye Yönetici Direktörü  
Yalçın Sezen: İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı

Mobil pazarlama ve mobil mecralara yönelik tek ödül programı olan, yaratıcılık ve inovasyon alanında en iyileri ödüllendiren ve The MMA Smarties Ödülleri Türkiye ve EMEA Gala gecesi de aynı günün akşamında The Ritz-Carlton İstanbul’da gerçekleşecek.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER