MOOV by Garenta, Galatasaray tribünlerine sesleniyor

MOOV by Garenta, maç izlemek yerine cep telefonlarına odaklanan taraftarları, dinamik ve eğlenceli filmle maç moduna davet ediyor.

MOOV by Garenta, maç izlemek yerine cep telefonlarına odaklanan taraftarları, dinamik ve eğlenceli filmle maç moduna davet ediyor.

MOOV by Garenta, futbolcuların ve teknik ekiplerin motivasyonunu artıracak yeni bir projeye imza attı. 

Maç sırasında maça odaklanılması yönünde farkındalık oluşturan film, bir grup taraftarın başlarını telefondan kaldırmadığı görüntülerle başlıyor. Film, taraftar grubu arasından bir kişinin "Cimbom başı dik yürür" marşını söylemeye başlaması ve ardından tüm taraftarların kendisine eşlik etmesiyle devam ediyor. Filmde maç sırasında telefonlara değil maça odaklanılmasına dikkat çekiliyor.

Maç modu filmi hakkında görüşlerini aktaran Garenta ve ikinciyeni.com Pazarlama Müdürü Zeyno Ertaş Şahinkaya, “Garenta, Moov by Garenta veya ikinciyeni markalarımızla uzun süredir Galatasaray'ın sırt sponsoruyuz. Futbolun kitleleri birleştirici gücüne inanıyor, taraftarlığın da bu birleştirici gücün en önemli unsuru olduğunu düşünüyoruz" dedi.  Maç sırasında telefona odaklanan izleyicilerin, futbolcuların ve teknik ekibin motivasyonunu düşürdüğünü belirten Şahinkaya; buradan hareketle, daha önce spor kamuoyu tarafından da dile getirilen, maç sırasında telefon kullanımı, video, fotoğraf çekimi konusuna dikkat çekmek istediklerini söyledi.  Şahinkaya, “Önemli bir konuya değindiğimizi düşünüyorum. Sosyal medyadan projemize destek mesajları alıyoruz. Maç sırasında telefon kullanımını azaltıp taraftarın takımlarını daha fazla desteklemelerini ve bu anlamda bir farkındalık oluşturmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

55 adet oyuncunun gönüllü olarak rol aldığı filmin çekimleri 16 saat sürdü. 

Reklam Filmi:


Reklam Künyesi:

Reklamveren: MOOV by Garenta 
Reklamveren yetkilisi: Zeyno Ertaş Şahinkaya, Selim Savga, Alp Yıldırım, Yasemin Yaylagül
Reklam Ajansı: Havas İstanbul
Chief Creative Officer: Ergin Binyıldız
Yaratıcı Yönetmen: Yavuzhan Gel 
Yaratıcı Ekip: Umut Karacaoğlu, Çağatay Çan, Ümit Açıkdilli, Abdullah Çelikoğlu, Ömer Ceran, Ahmet Sefer, Betül Saykan, Dilara Tuncer, Can Yaylacıkoral
Müşteri ilişkileri: Birol Ecevit, Yiğit Uysal, Mert Tokdemir
Dijital Kanal Yöneticisi: Mustafa Bülek 
Sosyal Medya Ekibi: Serpil Şahin, Ece Özmet İşsever, Selin Akbay
Ajans Prodüktörü: Sıla Salgın, Gözde Bilir
Prodüksiyon Şirketi: Filmpark
Yönetmen: Koray Ağzıyağlı
Danışman Ekip: Banu Yelkovan, Onur Eriş, Ali Argün
Müzik: 3K1A
Kullanılan Mecralar: Dijital

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER