Multinet Up marka kimliğini yeniliyor

Multinet Up sektördeki 20 yılını geride bırakırken, ekosistemindeki şirketlere faydalar sağlayan ürün ve hizmetlerinin marka kimliğini yeniliyor.

Multinet Up sektördeki 20 yılını geride bırakırken, ekosistemindeki şirketlere faydalar sağlayan ürün ve hizmetlerinin marka kimliğini yeniliyor.

Kurulduğu 1999 yılında sadece yemek kartı firması olarak yola çıkan Multinet Up, bugün 2 milyon kart kullanıcısı, 40.000 üye iş yeri ve 27.000 kurumsal müşterisi ile tüm Türkiye’de paydaşlarına hayatı kolaylaştıran çözümler sunuyor.  Bu sene 20. yılını kutlayan Multinet Up, sunduğu çözümler, yarattığı teknolojik ve yenilikçi iş modelleri ile sektörde ilkleri gerçekleştirmiş olmanın gururunu taşıyor.

Marka kimliğinin ve logonun yenilenmesiyle ilgili görüşlerine yer veren Multinet Up Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Erol, “Multinet Up 20 yıllık yolculuğunun her senesinde değişerek kendisine daha büyük bir ekosistem yarattı. Sektörün ilk mobil uygulaması MultiPay’i biz geliştirdik, QR ödeme ile mobil ödemeyi devreye aldık. Sektörün ilk sadakat programı TatlıPara ile Multinet kullanıcılarının harcadıkça kazanmalarını sağladık. Ve şimdi de sektörde oyuncuların neler yapabileceğini, nerelere doğru gidebileceğini belirleyen öncü şirketimiz Multinet Up’ın 20. yılında kurumsal kimliğini baştan yarattık. Hem Multinet Up’ın hem de ekosistemimizdeki ürün ve hizmetlerimizin logolarını yenileyerek dinamik ve inovatif yüzümüzü daha iyi yansıtır hale getirdik. Yeni marka kimliğimizle sektörde ilkleri gerçekleştiren, yenilikçilik, girişimcilik ve müşteri odaklılık değerleri üzerine kurulu bir ekosistemin altını çiziyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yeni ve yaratıcı iş modellerimizle rekabet gücümüzü artırıyor, kullanıcılarımıza fark yaratan avantajlar sunuyoruz. Yeni kimliğimizin getirdiği değişim ve enerjiyi ilgili tüm mecralarımıza yansıtacağız ve şirket içinde de yepyeni bir enerji ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yeni marka kimliğiyle birlikte Multinet Up bünyesinde sunulan hizmetlerin de isimleri ve hizmet anlayışı yenilendi. Buna göre, Restonet hizmeti Multinet, Petronet hizmeti MultiPetrol, Giftcard hizmeti MultiGift, Passnet hizmeti MultiPass, Otelnet hizmeti MultiTravel, Otomisyon hizmeti MultiVale olarak hizmet sunmaya devam edecek.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER