Netflix'e bir yerli yapım daha geliyor

Netflix'in dördüncü Türk dizisi duyuruldu. 8 bölümden oluşacak dizi, 2020'de Netflix kullanıcıları ile buluşacak.

Netflix'in dördüncü Türk dizisi duyuruldu. 8 bölümden oluşacak dizi, 2020'de Netflix kullanıcıları ile buluşacak.

Netflix, dördüncü Türk dizisinin geleceğini duyurdu. Çekimlerine başlanan dizi, 2020 yılında Netflix aboneleriyle buluşacak. 

Dizi 8 bölümden oluşacak. Dizide daha çok farklı sosyo-kültürel geçmişlere sahip olan farklı karakterlerin, İstanbul'un renkli hayatındaki yollarının kesişmesini izleyeceğiz. Yeni dizi, geçmiş dönemlerde yayınlanan "Analar ve Anneler", "Masum" ve "İntikam" gibi televizyon dizilerinin yanı sıra "İyi Seneler - Londra" filminin senaristliğini yapan "Berkun Oya" tarafından üstlenilmiş durumda.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise son dönemlerin popüler isimleri yer alıyor. Öyle ki; yıldızı özellikle "Kuzey Güney" ve "Kalp Atışı" gibi dizilerle parlayan Öykü Karayel, üstlendiği her karakteri büyük bir başarıyla canlandıran ve Türk dizilerinin sevilen karakterlerinden olan Fatih Artman, Ufak Tefek Cinayetler'in Arzu'su Tülin Özen, Settar Tanrıöğen, Alican Yücesoy, Defne Kayalar, Bige Önal ve Funda Eryiğit gibi isimler, yeni dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyorlar. 

Dizi ile ilgili detaylı bir bilgi şu an için yok. Ancak kısa bir süre sonra yeni diziyle ilgili yeni bilgilerin ortaya çıkması ve bir tanıtım videosu yayınlanması bekleniyor.


(Kaynak: webtekno.com)

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER