Nike'den yeni kampanya

Nike, en zorlu ihtimallere karşı bile umut etmenin ve kendine inanmanın önemini bir kez daha vurguladığı yeni bir reklam kampanyasını yayınladı.

Nike, en zorlu ihtimallere karşı bile umut etmenin ve kendine inanmanın önemini bir kez daha vurguladığı yeni bir reklam kampanyasını yayınladı.


Nike, en zorlu ihtimallere karşı bile umut etmenin ve kendine inanmanın önemini bir kez daha vurguladığı yeni bir reklam kampanyasına imza attı.

Nike, reklam kampanyasında profesyonel rekabeti gerçek dünyaya döndürerek, hayran olma duygusunu da hatırlatıyor. Kampanya, inançlı olmanın, yarışa geriden de olsa dönebilmenin başarıyı mümkün kılacağını vurguluyor.

LeBron James’in sesiyle ekranlara gelen kampanya filminde Serena Willams, Naomi Osaka, Tiger Woods, Cristiano Ronaldo, Rafael Nadal gibi ünlü sporcuların kariyerlerinde karşılaştıkları zor anları ve geri dönüşleri işleyen Nike, bu zor günlerde herkese ilham vermeyi amaçlıyor. Film ile Nike'ın #BiziKimseDurduramaz kampanyasına da gönderme yapılıyor.

 

Kampanya ile James, Woods ve Serena Williams sporun gücü hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor

"Basketbol bir süre farklı görünse bile oyuna geri dönme olasılığı beni heyecanlandırıyor. Çünkü ilham verici ve güçlü sporların ne kadar iyi olabileceğini biliyorum. Bence spordan öğrendiğimiz dersler hepimize ilham verebilir." - Lebron James

“Spor hala birçok insan için olumlu bir güç olabilir. Bu hafta sonu oynanacak bağış maçını dört gözle bekliyorum. Covid – 19 yardımı için para toplanacak bir platform oluşturuyorum. Umarım golf ve diğer sporların dünyaya getirebileceği neşeyi ve sevinci hatırlatırım” – Tiger Woods

“Spor doğru olan tek şey, neye benzediğiniz, nereden olduğunuz önemli değil. Her şey arenada bırakılıyor. Arena benim için her şeyi bir kenara bırakıp oyunuma odaklandığım bir yer, ama aynı zamanda kendimi bir hayran gibi heyecanlı hissettiğim de bir yer. Desteklediğin biri kazandığında bu sevinci hissedersin. Bunun nedeni sporun bize hatırlattığı birlik duygusudur. ” - Serena Williams


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER