Oğuzhan Koç, GetirYemek’in Marka Yüzü Oldu

GetirYemek, yeni reklam kampanyası için ünlü sanatçı Oğuzhan Koç ile uzun dönemli bir anlaşmaya imza attı. Sanatçı, GetirYemek’in yeni jingle’ını da seslendirdiği ilk reklam filmiyle kamera karşısına geçti.

GetirYemek, yeni reklam kampanyası için ünlü sanatçı Oğuzhan Koç ile uzun dönemli bir anlaşmaya imza attı. Sanatçı, GetirYemek’in yeni jingle’ını da seslendirdiği ilk reklam filmiyle kamera karşısına geçti.

Türkiye’nin 81 ilinde, 50 binden fazla üye restoran ile hizmet veren online yemek siparişi platformu GetirYemek’in reklam yüzü Oğuzhan Koç oldu.

Çıkardığı tüm şarkılarla müzik listelerinde ilk sıraya yerleşen Oğuzhan Koç, GetirYemek ile imzaladığı uzun soluklu anlaşma kapsamında ilk reklam filmi için kamera karşısına geçti. Toplamda 200 kişilik bir ekip ile 2 günde gerçekleştirilen müzikal tadındaki reklam filmi çekimlerinde eğlenceli anlar yaşandı. 

GetirYemek ile Oğuzhan Koç’un yeni iletişim serisinin ilk filminde, elinde özel tasarlanan bir gitar ile karşımıza çıkan sanatçı, GetirYemek’in “Yeniliğe Acıktıysan” isimli son jingle’ını yorumlayarak enerjisini ekrana taşıyor.

Müzikal tadında bir reklam 

GetirYemek için özel olarak tasarlanan gitar ile açılan filmde, gitarı eline alan kişinin Oğuzhan Koç olduğunu görmemizle birlikte eğlence başlıyor. GetirYemek jingle’ını söyleyerek caddelerde yürüyen Oğuzhan Koç’un etrafında yarattığı etki giderek büyüyor. “Yeniliğe acıkan” milyonlarca kişinin vazgeçilmez adresi GetirYemek’i temsil eden Oğuzhan Koç’a, ilk olarak kararsız bir şekilde telefonuna bakan ve “Ne yesem?” diye düşünen bir kadın katılıyor. Genç kadın, yanından Oğuzhan Koç’un geçmesiyle birlikte GetirYemek’ten seçimini yaparak coşkuyla müziğe eşlik etmeye başlıyor. Müziğin ritmiyle birlikte, birbirinden lezzetli yemekler sipariş eden diğer GetirYemek kullanıcıları da onlara katılıyor. Gördüğümüz kalabalık hep birlikte karnaval havasında dans ederek GetirYemek jingle’ını söylüyor. Siparişini teslim alan GetirYemek kullanıcılarından kuryelere, garsonlardan aşçılara kalabalık bir grubun şarkıya özel hazırlanmış koreografi eşliğinde dans ettiği müzikal tadındaki reklam filmi, 25 Nisan tarihinden itibaren televizyon ve dijital mecralarda yerini aldı.

Titrifikir ve 25 Film iş birliği ile hazırlanan reklam filminin yapımcılığını Fırat Parlak ve Dilek Keser üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Ali Taner Baltacı oturuyor.


Künye

Marka: GetirYemek

Reklamveren Ekibi: Sezer Derkuş, Beste Kaya, Uğur Ekmekçiler, Burcu Kavasgil, Sevim Özgür, Can Ayanoğlu, Sedef Kömürcü, Can Bilgehan

Reklam Ajansı: Titrifikir

Kreatif Ekip Lideri: Tuğçe Kadıoğlu, Ali Can Savaş, Umut Esin

Kreatif Ekip: Çisem Dağdelen, Doğuş Aka, Mavi Öz, Canberk Özer

Marka Ekibi: Dilek Sezen, Gökçe Er

Stratejik Planlama Ekibi: Kerem Sabuncu, Aytuğ Ateş, Buselen Tuğrul

Ajans Prodüktörü: Onur Mis, Tuğse Gökhan, Tümce Yağcı

Prodüksiyon Şirketi: 25 Film

Yönetmen: Ali Taner Baltacı

Yapımcı: Fırat Parlak, Dilek Keser

Post Prodüksiyon: Roots

Müzik: Oğuzhan Koç, Onur Cumaoğlu

Fotoğraf Prodüksiyon: Kerem Çobanlı & AllD

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER