Perakende Güneşi 2017 ödülleri sahiplerini buldu

Perakende sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen “Perakende Güneşi Ödülleri” sahiplerini buldu. Perakende Güneşi Ödülleri’nde ‘Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nün sahibi Cem Hakko oldu.

Perakende sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen “Perakende Güneşi Ödülleri” sahiplerini buldu. Perakende Güneşi Ödülleri’nde ‘Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nün sahibi Cem Hakko oldu.

Her yıl başarılı ve özgün çalışmalarıyla sektörün gelişimine katkıda bulunan kişi ve kurumların ödüllendirildiği sektörün en prestijli ödülleri olan “Perakende Güneşi Ödülleri” bu sene kategoriler halinde iki gün süren etkinlik boyunca sahiplerine takdim edildi.

Perakende Güneşi Ödülleri 2017’nin kategorileri arasında ‘ATÜ Perakendeye Katkı Özel Ödülü’, ‘En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü’, ‘Genç Liderler Ödülü’, ‘En Başarılı Sosyal Medya Kullanım Ödülü’, ‘En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü’, 'Yaşam Boyu Başarı Ödülü’ olmak üzere 6 ayrı kategoride veriliyor.

Perakende Güneşi Ödülleri’nin en önemli ödüllerinden biri olarak kabul edilen ve sektöre yıllarca hizmet eden başarılı isimlere verilen Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nün sahibi ise bu yıl Cem Hakko oldu.

Perakende Güneşi 2017 Ödülü’ne hak kazananlar;

Yaşam Boyu Başarı Ödülü

Cem Hakko

ATÜ Perakendeye Katkı Özel Ödülü

Hopi

Genç Liderler Ödülü

Fatih Karaca – Karaca Grup, CEO

En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü

Nevzat Yıldız – Yataş, Genel Müdür

En Başarılı Sosyal Medya Kullanımı Ödülü

eBebek

En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü

McDonald’s

Perakende sektörünün en prestijli ödülü olarak kabul edilen ‘Perakende Güneşi Ödülleri’nin jürisi de sektörün en özel isimlerinden oluşuyor. Jüride; KMD Temsilcisi / Watsons Genel Müdürü Ahmet Şükrü Yanıkoğlu, ATÜ Genel Müdürü Ersan Arcan, Zeydemir Genel Müdürü Beytullah Aksoy, TMD Temsilcisi, RMK Classic Ceo’su Füsun Kuran, Arçelik Omni Channel Gelişim ve İletişim Yöneticisi Handan Abdurrahmanoğlu, Next Academy Kurucusu Levent Erden, GPD Temsilcisi / Özay Hukuk Bürosu Kurucusu Av. Merter Özay, MTD Temsilcisi / Moda Tasarımcısı Nihan Peker Orman, AYD Temsilcisi / ECE Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve CFO’su Nuri Şapkacı, GAT Grup Ortak ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nuşin Oral, MOSDER Temsilcisi / Fatih Kıral Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Onur Kıral, Simit Sarayı Yönetim Kurulu Danışmanı Selen Kocabaş, BMD Temsilcisi / Roman Hazır Giyim İcra Kurulu Başkanı Suzan Toplusoy, BÜYEM(Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Tamer Atabarut,TÜRYİD Temsilcisi / TÜRYİD Genel Koordinatörü Vedat Dilber yer alıyor.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER