Pınar, yeni serisi Cafe Art ile “Cafe keyfini evde yaşa” diyor

Pınar, yeni ürün serisi Cafe Art ile evleri birer cafeye dönüştürdüğü yeni reklam filmini yayınladı.

Pınar, yeni ürün serisi Cafe Art ile evleri birer cafeye dönüştürdüğü yeni reklam filmini yayınladı.


Yeni serisi Cafe Art ile kahve kategorisine giren ve ürün gamına 2 yeni ürün ekleyen Pınar, cafelerin eşsiz tatlarından Latte ve Chai Tea Latte keyfini evlere taşıdığını yeni reklam kampanyası ile duyurdu. Son dönemde evlerde geçirilen zamanın artmasına atıfta bulunan yeni reklam filminde, lezzetini Pınar Süt’ten alan ürünleri sayesinde herkesi evde cafe keyfini yaşamaya davet ediyor.

“Pınar Cafe Art ile evde cafe keyfi” mottosuyla evleri birer cafeye dönüştüren Pınar Cafe Art’ın reklam filmi; dinamik ve eğlenceli içeriğiyle dikkat çekiyor. Kahve tutkunlarına hitap eden film, dijital platformların yanı sıra televizyon kanallarında alt bant olarak yayınlanıyor. Cafe Art serisi için özel tarif videoları da hazırlayan Pınar, “Pınar Hep Yanımda” isimli Youtube kanalındaki Pınar Cafe Art listesi aracılığıyla herkesi bu tarifleri denemeye davet ediyor. Dijital müzik platformu Spotify’daki “Pınar Cafe Art” isimli profil üzerinden hazırlanan liste ile de kahve keyfinin tamamlanması amaçlanıyor.

Pınar Süt ile kahvenin muhteşem buluşmasıyla ortaya çıkan Pınar Cafe Art Latte ve zencefil, tarçın ve karanfil aromasının Pınar Süt ile bir araya geldiği Chai Tea Latte ürünleri hem soğuk hem sıcak tüketilebiliyor.


Reklam Künyesi:
Reklamveren: Pınar Süt Mamülleri San. A.Ş.
Reklamveren Ekibi: Bahar Zinler, Bilge Kalpaklıoğlu Eyilik, Nihan Hasdemir, Melike Nergiz
Kreatif Ajans: Alametifarika
Yönetmen: Fatih Sinan Şimşek
Prodüksiyon Ekibi: GorillaFilm
Medya Ajansı: Vizeum Medya ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER