Quantum, Gümüşlükspor’a sponsor oldu!

Quantum, oyuncu Nejat İşler’in Onursal Başkanı olduğu Süper Amatör Lig takımlarından Gümüşlükspor’a sponsor oldu.

Quantum, oyuncu Nejat İşler’in Onursal Başkanı olduğu Süper Amatör Lig takımlarından Gümüşlükspor’a sponsor oldu.

DasDas’ta düzenlenen etkinlikte konuşan Arıkan Saat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Serdar Arıkan, ‘’Türkiye futbolunun gelişimine destek olmak, elimizi taşın altına koymak için yola çıkıyoruz’’ dedi. Amatör liglerin ve amatör sporcuların desteğe olan ihtiyaçlarını bildiklerinin altını çizen Serdar Arıkan ‘Gümüşlükspor'un, Gümüşlük ve çevresindeki gençlerin spor eğitimi alması için nasıl bir potansiyeli olduğunu görüyoruz. Bunu yaparken de gelişimin "en başından" başlaması gerektiğini biliyoruz’’ diye konuştu. 

Türk futbolunun gelişmiş ülkeler seviyesine çıkmasının yolu altyapılardaki bireylerin gelişiminden, her bireye fırsat eşitliği sağlamaktan geçtiğine dikkat çeken Serdar Arıkan sözlerini şöyle sürdürdü: ‘’Quantum, Türk futbolunun potansiyelini ortaya çıkartmak için en küçüğünden en büyüğüne gelişime açık olan tüm kulüplerin yanındadır. Daha öncesinde Türkiye'nin büyük kulüpleri ile yapmış olduğumuz iş birliklerinin yanı sıra; her şeyin başladığı noktayı yani amatör ligleri de unutmamak gerekir. Altyapısında yetiştirdiği insani değerlere ve felsefeye sahip oyuncular ile "neşeli ve temiz bir oyun’’ felsefesiyle maçlarına çıkan bir takımın taraftarlarının gururlu anlarına şahit olmaktan daha büyük bir an olabilir mi?
Büyük Anların Saati Quantum ile Bir İhtimali Daha Olanların Takımı Gümüşlükspor ile yollarımız tam da burada kesişiyor.’’

Oyuncu Nejat İşler ise ‘Türkiye’de amatör kulüplerdeki sporcular gerekli desteği görmüyor.  Bu yüzden bugün burada Quantum’un Gümüşlükspor’a verdiği destek çok değerli. Bu işbirliği sayesinde yeni bir dönem başlıyor hayatımızda. Biz sadece futbol kulübü değiliz. Biz spor sevdalısı bir kulübüz. 2 bin metre koşucusu bir atlet de çıkabilir bizden. İlerleyen günlerde inşallah bir Dünya Şampiyonu bir Avrupa şampiyonu çıkarırız’’ dedi.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER