"Eti Canga" şimdi de ambalajını "Dağıttı"

'Dağınık sevenlere Eti Canga' sloganı ile yola çıkan Eti'nin dağınık çikolatası Eti Canga, bu defa birbirinden farklı ve eğlenceli tasarımlarla ambalajını da

'Dağınık sevenlere Eti Canga' sloganı ile yola çıkan Eti'nin çikolatası Eti Canga, bu defa birbirinden farklı ve eğlenceli tasarımlarla ambalajını da "dağıtarak", raflarda yeni bir Canga keyfi yaşatmaya hazırlanıyor.

Dağınık Eti Canga, reklam filminde harfleri de dağıtıyor!

Reklam filmlerinde hikâyeleri ve görselliğiyle dağıtmayı seven gençleri kucaklayan ve dağınıklığı “goril” imgesiyle metaforlaştıran Eti Canga, yeni dağınık ambalajlarını yine eğlenceli bir dille anlatıyor. Eti Canga’nın yeni reklam filminde kahramanımız bu defa harfleri darmadağın edilmiş kelimelerle konuştuğu halde ne dediğinin anlaşıldığını kanıtlıyor ve mutlu dağınıklığını bu yolla savunuyor.

Nörobilimcilerin yaptığı araştırmaya göre, kelimelerde ilk ve son harfin belirleyici olduğu ve harflerin yeri değişse bile beynimizin aslında kelimeleri bir bütün olarak algıladığını ortaya koyuyor. Bu olgudan yola çıkarak reklam filmindeki kahramanımızın, harfleri tümüyle karıştırılmış kelimelerle konuşmasına rağmen ne dediği anlaşılabiliyor! Böylece Eti Canga gençleri dağıtmaya bir kez daha, ama bu sefer çok ilginç bir yolla davet ediyor. Reklam filmi aynı zamanda gençleri, kısa bir süre için sınırlı sayıda üretilen birbirinden farklı 10 dağınık ambalajlı Eti Canga ile buluşturuyor! 

 Reklam Filmi

Künye

Reklamveren: Eti

Reklamveren ekibi: Aynur Keskin Karaderi (Eti Çikolata Kıdemli Kategori Müdürü), Ayşegül Ersoy Gürhan (Ürün Müdürü), Nur Seda Namazcı (Ürün Müdür Yardımcısı)

Reklam Ajansı: Rafineri Reklam Ajansı

Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Emre Kaplan

Kreatif Direktör: Can Erdoğan

Yaratıcı Ekip Liderleri: Ahmet Uğurel, Aslı Soylu

Yaratıcı Ekip: Emre Onacak, Kaan Topaloğlu, Emre Koca, Ali İhsan Ozan

Marka ekibi: Erbek Onur, Nazlı Elibol, Şafak Ertemiz

Stratejik Planlama Ekibi: Mert Tuncer, Berkay Başer

Ajans Prodüktörü: Şafak Serter, İpek Savaş

Yapım Şirketi: Depo Film

Yönetmen: İlkay Kopan

Post Prodüksiyon: İmaj Post Production

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER