"Vestel Takılabilir Ev Aletleri" ile düğünlerde altın takmaya son

Vestel; beyaz eşya, tüketici elektroniği ve küçük ev aletlerinin takı olarak hediye edilmesini sağlayan sıra dışı yeniliğini bir reklam filmiyle duyuruyor.

Vestel; beyaz eşya, tüketici elektroniği ve küçük ev aletlerinin takı olarak hediye edilmesini sağlayan sıra dışı yeniliğini bir reklam filmiyle duyuruyor.

Vestel, sıra dışı bir işe imza atıyor. Artık düğünlerde altın takmaya son veren Vestel, yeni evlilere beyaz eşya, tüketici elektroniği ve küçük ev aletleri hediye etmeyi kolaylaştırıyor. Seçili Vestel mağazalarında satılan TV, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli süpürge, ütü ve el blender seti olmak üzere toplam 7 farklı ürün grubundaki altın formundaki ürün takısı düğünde ya da sonrasında yeni evli çiftlere hediye olarak verilebiliyor. Takıların arkalarına işlenen kodlarla Vestel mağazalarından ve vestel.com.tr’den ürünler kolaylıkla alınabiliyor. Takılar tıpkı bir hediye çeki gibi istenilen herhangi bir ürünün alımında kullanılabiliyor. Üstelik bu altınlar değerini hiç kaybetmiyor.

Vestel bu yeniliğin tanıtımını da eğlenceli bir reklam kampanyasıyla duyuruyor. Sahaya ilk kez sürülen ürün ve tasarımlarla bir reklam kampanyasının ötesinde, ürün ve pazarlama fikri bir araya getirilerek yepyeni bir kategori yaratılıyor.

Kampanyanın ‘Altın takmaya son!’ mesajı veren eğlenceli açılış videosunda hala, amca ve ikiz teyzelerin rol aldığı bir takı merasimini izliyoruz. TV, açıkhava, radyo, sosyal medya ve dijital mecralarda yayına giren projenin fikri, uygulamaları ve reklam kampanyası Karbonat’a ait.Künye:
Reklamveren: Vestel
Reklamveren Yetkilileri: Tunç Berkman, Feza Turunçoğlu, Nil Kozan, İrem Özer, Esra Nadar, Özgecan Akbulut, Mert Altuntaş
Reklam Ajansı: Karbonat
Ajans Başkanları: Melih Dinçer, Cenk Gümüşcüoğlu
Kreatif Direktör: Cihan Kavaklıpınar
Kreatif Ekip Lideri: Selim Küçükkutlu
Kreatif Ekip: Birce Kırbaş, Emre Çakmak, İrem Ataman, Oğuzhan Öztürk, Turgut Sarar, Tolga Yıldırım, Ayşegül Pamak
Müşteri İlişkileri Direktörü: Ceren Ünay
Müşteri İlişkileri: Nazlı Uygur
Dijital & Medya Direktörü: Burak Sıraç
Dijital İçerik Üreticisi: Melda Ennekavi Şimşek
Ürün Tasarımları: Selim Küçükkutlu
Prodüksiyon Şirketi: Astronot Film
Yönetmen: Meltem Alkuzey


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER