sahibinden.com, 'Rafineri' imzalı reklam filmini yayınladı

Reklam filminde, kullanıcıların yeni platform OTO360 sayesinde tek bir platform üzerinden kolayca ulaşabileceklerine vurgu yapılıyor.

Reklam filminde, kullanıcıların yeni platform OTO360 sayesinde tek bir platform üzerinden kolayca ulaşabileceklerine vurgu yapılıyor.

sahibinden.com'un teknolojisi ve güvenilir iş ortakları ile hayata geçirilen sahibinden.com OTO360 platformu ile kullanıcılar otomobil alım - satım sürecinde ihtiyaç duyacakları servislere tek bir yerden ulaşabiliyorlar. sahibinden.com OTO360'ın yeni reklam filminde, kullanıcıların otomobil alım - satımı sırasında araç değerlemeden oto ekspertiz hizmetine, hasar sorgulamadan taşıt kredisi ile trafik sigortası ve kasko tekliflerine kadar ihtiyaç duydukları servisleri temsil eden 50 kişi, özel olarak tasarlanan aracın üzerine özel tekniklerle yerleştirildi.

Eğlenceli anlatımıyla dikkatleri çeken filmde, kullanıcıların otomobil alım-satımında ihtiyaç duyacakları servislerin çokluğu ile bunları sahibinden.com OTO360 sayesinde tek bir platform üzerinden kolayca ulaşabileceklerine vurgu yapılıyor.

Rafineri Ajans imzası taşıyan reklam filmi,beğendiği aracı sahibinden.com 'da bularak satın alan bir çifti konu alıyor. Çiftin araç satın alma sürecinde ihtiyaç duydukları servisleri sahibinden.com OTO360 aracılığıyla kolayca bulabileceği fikrine odaklanan film, mesajını her zaman olduğu gibi eğlenceli bir dille seyirciye aktarıyor.
Reklam Künyesi:
Reklamveren: sahibinden.com
Reklamveren Temsilcisi: Nazım Erdoğan, Gülşah Kunç, Özden Akyıldız, Merve Yıldız
Reklam Ajansı: Rafineri
Executive Kreatif Direktör: Emre Kaplan
Kreatif Direktör: Ali Şener
Grouphead: Gökhan Özdemir, Aytaç Şahin
Metin Yazarı: Sezer Cankeleş
Art Direktör: Berat Kösemen
Müşteri İlişkileri: Ekin Kutevu, Zeynep Kahvecioğlu, Emel Cansu Özdemir, Sıla Menteşoğlu
Prodüksiyon: Şafak Serter, İpek Savaş
 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER