Samsung #İnternetiTadındaKullan serisine yeni bir film ekledi

Samsung Türkiye, dijital farkındalık kampanyası serisinin üçüncüsü olan Çocuğunla Arana Ekran Koyma! adlı animasyon filmini yayınladı.

Samsung Türkiye, dijital farkındalık kampanyası serisinin üçüncüsü olan Çocuğunla Arana Ekran Koyma! adlı animasyon filmini yayınladı.

Samsung Türkiye, #İnternetiTadındaKullan serisinin üçüncüsünü yayınladı. Çocuğunla Arana Ekrana Koyma! adlı animasyon filminde ebeveynlerin çocuklarıyla olan diyalog ve davranışlarına dikkat çekmek istedi. Hayat koşuşturması, iş güç derken evde tüm gün ebeveynlerini bekleyen çocuklarla ilgilenmek zor olabiliyor. Yemek yemesi ve uslu durması kolaylaşsın diye önüne ekran verilen çocukların bilişsel ve psikolojik gelişimleri etkilenebiliyor.

Konuya dair değerlendirmelerde bulunan Samsung Electronics Türkiye Kurumsal İletişim ve Pazarlama İletişimi Direktörü Dilge Berktaş, şunları söyledi: "İnterneti Tadında Kullan dijital farkındalık kampanyamızdaki amacımız bilim insanları, akademisyenler ve konunun uzmanlarıyla el ele vererek, interneti doğru kullanma konusunda toplumsal bir farkındalık yaratmak ve bu alanda yararlı olmak. Telefondan tablete, bilgisayardan giyilebilir cihazlara kadar çok sayıda elektronik cihazın üreticisi Samsung Electronics olarak, bu konuda kendimize özel bir rol biçiyor ve sorumluluk üstleniyoruz. Ekim ayında başlattığımız kampanyamızda bugüne kadar 14 milyon gösterim elde ettik. 3 milyon tekil kişiye ulaştık ve sosyal medya kullanıcılarının yüzde 99'undan pozitif geri dönüşler aldık. Bugün de Çocuğunla Arana Ekran Koyma videosunu sizlerle paylaşıyoruz. Kampanyamız süresince internetin doğru kullanımı sonucunda çocukların aileleriyle kaliteli zaman geçirmesinin önemi üzerine uzmanlarla birlikte konuşacağız, yol göstereceğiz, kaynaklar paylaşacağız, internetle birlikte mutlu bir yaşamın inceliklerini birlikte oluşturacağız."    
 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER