01 Ağustos

Samsung Electronics’in en yeni giyilebilir teknoloji ürünü Gear S2’nin çarpıcı özellikleri, ürüne özel olarak çekilen dijital odaklı müzik videosuyla geniş kitlelere duyuruldu. Gear S2’nin en önemli özelliği olan döndürülebilir bezel halkadan ilham alınarak çekilen klipte, Tarkan’la popülerlik kazanan Ümit Sayın’ın sevilen bestesi Dön Bebeğim parçası kullanıldı. Bir müzik videosu konspetinde hazırlanan video yeniden stüdyoya girerek seslendirildi. Şarkının sözleri ile Gear S2’nin özelliklerinin birleştirildiği çalışma kısa sürede, özellikle internet kullanıcıları tarafından ilgi gördü.

İki sevgilinin öyküsünü anlatan videoda, şarkı sözleriyle birlikte kalp atışlarının ölçümü, saat ve alarmdan hava durumuna, mesaj ve bildirimlerden kalori ölçümüne, Gear S2’nin dikkat çekici özellikleri vurgulanıyor. Her dönüşte yeni bir dünya vadeden Gear S2, en özel anların paylaşıldığı, eşsiz bir hediye seçeneği olarak karşımıza çıkıyor.

Ürün ve kullanıcılar arasında duygusal bir bağ kurulması hedefiyle hazırlanan klip, yayınlandıktan sonra birçok platformda 3.5 Milyonun üzerinde tekil kişi tarafından izlendi.

 Videolara Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok