Sanofi Türkiye’ye yeni direktör

Sanofi Türkiye’nin, Ülke Ticari Operasyonlar ve Gelir Yönetimi Direktörlüğü görevine Yahya Lalik getirildi.

Sanofi Türkiye’nin, Ülke Ticari Operasyonlar ve Gelir Yönetimi Direktörlüğü görevine Yahya Lalik getirildi.

Dünyada 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren, 100’e yakın ülkede üretim tesisi bulunan Sanofi Türkiye’nin, Ülke Ticari Operasyonlar ve Gelir Yönetimi Direktörlüğü görevine Yahya Lalik getirildi. Yahya Lalik, tüm çalışanlarıyla hayatı daha kaliteli ve yaşanabilir kılmak için tıpta yenilikçiliğin sınırlarını keşfeden Sanofi Türkiye’deki yeni görevine başladı.

Kariyerine Sanofi Bilişim Çözümleri Departmanı’nda Analist ve Yazılımcı olarak başlayan Yahya Lalik, 2005 yılında Proje Yöneticisi olarak görev yaptı. 2010 yılında Yenilikçi İş Çözümleri Birim Yöneticiliği yaptıktan sonra. 2013 yılında kariyerine İş Çözümleri Departmanında, Satış Ekibi Mükemmelliği Müdürü olarak devam ederken bu göreve ek olarak 2014 yılında Ticari Mükemmellik Müdürlüğü görevini de üstlendi.

Ülke Ticari Operasyonlar ve Gelir Yönetimi Direktörlüğüne atanan Yahya Lalik, yeni görevinde doğrudan Türkiye Ülke Başkanı Fabrizio Guidi’ye raporlama yapacak.

Sanofi Hakkında

Dünyanın önde gelen ilaç şirketleri arasında yer alan Sanofi, hastaların ihtiyaçları doğrultusunda tedavi çözümleri keşfeder, geliştirir ve hizmete sunar. Sanofi beş global iş biriminden oluşmaktadır: Diyabet ve Kardiyovasküler, Genel Tedavi ve Gelişen Pazarlar, Sanofi Genzyme, Sanofi Pasteur ve Merial. Sanofi Paris (EURONEXT: SAN) ve New York (NYSE: SNY) borsalarında işlem görmektedir.

www.sanofi.com.tr

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER