Savunma Sanayii Müsteşarlığı'ndan Arter imzalı 2 yeni reklam filmi

Arter Reklam’ın Savunma Sanayii Müsteşarlığı için hazırladığı reklam filmleri Türkiye’nin yükselen yıldızı savunma sanayini anlatıyor.

Arter Reklam’ın Savunma Sanayii Müsteşarlığı için hazırladığı reklam filmleri Türkiye’nin yükselen yıldızı savunma sanayini anlatıyor.

Reklam filmlerinde son yıllarda büyük başarılara imza atan Türk savunma sanayinin 2 önemli motivasyonu olan ilham ve hayal kavramlarına Arter Reklam tarafından ustalıkla dikkat çekiliyor.

Reklam filmlerinin ilki “ilhamımızı tarihimizden aldık” mottosu ile geçmişten günümüze Türk savunma teknolojilerini anlatıyor. İzleyicileri tarihte bir yolculuğa çıkaran reklam filminde kadim savaş aletleri modern savaş sistemlerine dönüşüyor.

İkinci filmde ise hayallerin gerçeğe dönüşmesine şahit oluyoruz. Reklam filminde bir çocuk gökyüzünde gördüğü uçaktan etkilenerek bir hayal kuruyor ve bu hayalini kısıtlı imkânlarla hayata geçiriyor. Filmin son sahnesinde ise aynı çocuğun yıllar sonra hayallerini bir adım ileri taşıdığını ve İHA üreten bir mühendis olduğunu görüyoruz.

Arter imzalı 2 film için toplamda 5 mekânda çekim yapıldı ve yaklaşık 90 kişilik bir ekip çalıştı. Post prodüksiyon aşaması için 2 aydan fazla mesai harcanan filmin animasyonları için de ileri teknolojiler kullanıldı.

Reklam Filmi

Kampanya Künyesi: 

Reklamveren: TC Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Müsteşarlığı

Reklam Ajansı: Arter Reklam

Kreatif Direktör: Yalçın Kayacan

Yaratıcı Ekip: Adil Madenoğlu, Evren Yılmaz

Müşteri İlişkileri: Duygu Ekim Serteser

Prodüksiyon Şirketi: Vira Film

Prodüksiyon Ekibi: Murat Uyanık, Cem Tasa

Müzik: Can Atilla

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER