Sephora'nın BETC Luxe imzalı reklam filmi yayında

Güzelliğin kalp atışı sloganıyla kozmetik dünyasını kasıp kavuran, 34 ülkede 2500’den fazla mağazası ile 20 ülkede faaliyet gösteren Sephora,  yeni global reklam kampanyası dahilinde hazırlanan reklam filmleri ile Türkiye’de yayına girdi.

Güzelliğin kalp atışı sloganıyla kozmetik dünyasını kasıp kavuran, 34 ülkede 2500’den fazla mağazası ile 20 ülkede faaliyet gösteren Sephora, yeni global reklam kampanyası dahilinde hazırlanan reklam filmleri ile Türkiye’de yayına girdi.

Güzellik sektörünün şaşırtıcı, canlı ve heyecan veren dünyasının ön plana çıkarıldığı reklam filmi, Sephora’nın güzellik tutkunları için mağazalarındaki güzellik deneyimini yaşatması üzerine kurgulandı. Fransa’nın en yaratıcı ajanslarından biri olan BETC Luxe tarafından hayata geçirilen global kampanya neşeli ve ritmik bir koreografi içeriyor. Kampanya, Sephora güzellik uzmanlarının tüketicilerin ilham bulmasına, yeni güzellik trendlerini keşfederek denemesine yardım etmesine odaklanıyor. Sephora’yı uluslararası bir dilde anlatan reklam filminde, siyah-beyaz ve kırmızı renklerdeki kimlik kodları güçlü bir şekilde vurgulanıyor.

Servislerin, olağanüstü ürün yelpazesinin, heyecan veren markaların, güzellik uzmanlığının, Sephora ekiplerinin enerjisinin ve tutkusunun göz doldurduğu birbirinden güzel kadınların rol aldığı kampanyada, her yönüyle çeşitliliği ortaya koyan farklı ve özgün modeller yer alıyor. Yönetmenliğini İngiliz Charlotte Wales’ın üstlendiği reklam filminde, disko ritimlerinin hakim olduğu müzikler Sylvester’ın “You Make Me Feel” şarkısıyla tamamlanıyor.

Reklam filmlerinin hem güçlü hem de ikonik olan, yenilik, yakınlık ve neşe hislerini uyandıran koreografisinde, filmler eğlenceli bir gösteriye dönüşerek parfüm, makyaj, cilt bakımı, güzellik danışmanları ve müşteri sadakat programları gibi markanın çeşitli segmentlerini ve hizmetlerini sergiliyor.

BETC Luxe’un kreatif direktörü Jasmine Loignon reklam kampanyasına ilişkin, “Sephora ilk defa markanın bulunduğu her ülkede küresel bir kampanya başlatıyor. Bu kampanyada Sephora’nın konumunu açıklamanın ötesinde, markanın düşünce yapısını ifade etmek istedik. Her şeyden öte, bu markayı yansıtan yüzleri ve mekanları dikkate almayı amaçladık” dedi.


Reklam Filmi


KÜNYE:

Reklam Başlığı                      : SEPHORA GLOBAL IMAJ KAMPANYASI- ADAPTASYON

Reklamveren                                        : SEPHORA

Reklamveren Yetkilisi                       : Ayça Kaya Vardarlı, Merve Erdinç Şener, İlayda Akgün

Global Reklam Ajansı                        : BETC Luxe

Kreatif Direktör                                   : Jasmine Loignon

Senaryo                                                    : Charlotte Wales, Daniel Thomas Smith

Yönetmen                                              : Charlotte Wales

Fotoğraf                                                   : Daniel Thomas Smith

Müzik Düzenleme                              : Sylvester - “You Make Me Feel” şarkısı

Post Prodüksiyon Ajansı                 : Saint Louis

Local Reklam Ajansı                           : Karbonat

Kreatif Direktör                                    : Cenk Gümüşcüoğlu

Yaratıcı Grup                                         : Varol Döken, Ziya Levent Aybay, Burak Güngör, Buse Koca, Öykü Avaroğlu, Tolga Dikmen, İsmail Kayar

Müşteri İlişkileri                                   : Ceren Ünay, Ceren Ergenecoşar, Aleyna Küçükler

Medya Ajansı                                        : Mediacom

 

Kullanılan Mecralar                            : TV, Sinema, OOH, Dijital, Instore

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER