Serenay Sarıkaya, Head&Shoulders ile kalıpları kırmaya davet ediyor

Head&Shoulders ‘ın yeni reklam filmi için Serenay Sarıkaya kamera karşısına geçti.

Head&Shoulders ‘ın yeni reklam filmi için Serenay Sarıkaya kamera karşısına geçti.

Head&Shoulders, Derma Pure formülü içeren şampuanları ve koleksiyona eklenen yepyeni saç kremleri için marka elçisi Serenay Sarıkaya ile çektiği yeni reklam filminde, Sarıkaya’nın özgüveni ile pes etmeden tüm '‘Kalıpları Kır”dığı başarı yolculuğundan yola çıkıldı. 

Reklam filminin ana mesajı olan “Kalıpları Kır” mottosu, Türkiye’de gençlerin önemli ölçüde özgüven sorunu yaşadığını gösteren araştırma sonuçları doğrultusunda ortaya çıktı. Gençlerdeki bu özgüven eksikliğinin nedenlerinden biri dış görünüşlerinden emin olamamak. Türkiye’de gençlerin %69,2’si dış görünüşlerinin sosyal hayatlarındaki insanların kendileri hakkındaki düşüncelerinde etkili olduğunu düşünüyor. Ve yine Türkiye’deki gençlerin %87’si dış görünüşleri yüzünden yargılandıklarını düşünüyor. Ayrıca İngiltere, İspanya, Türkiye ve Almanya’da 2500 kişi ile gerçekleştirilen bir ankete göre; saç ve saç derisi, kadınlar ve erkeklerin görünümü üzerinde büyük rol oynuyor. Ankete katılanların %77’si saçların iyi görünmesinin kendine güven hissine büyükölçüde katkı sağladığını belirtiyor.

Tüm bu sonuçlardan yola çıkan Head&Shoulders, yeni reklam filminde, insanların etraflarını saran kalıplaşmış düşüncelerden kurtulduklarında, kendilerine ve potansiyellerine güvendiklerinde, asla pes etmeden mücadele ettiklerinde başarılı olabilecekleri mesajını veriyor. Serenay Sarıkaya, kendine olan güveni, yoğun çalışma temposuna rağmen işini daha iyi yapabilmek için tutku ile sarf ettiği çaba ile örnek olurken, gençlerin başarılı olma yolunda atmaları gereken adımları ve sahip oldukları enerjilerini ve hayallerini gerçekleştirmeleri için ilham vermeye devam ediyor. 

Sarıyer Kültür Merkezi’nde, 16 saat süren çekimlerle gerçekleşen reklam filminin yönetmen koltuğunda ise birçok ses getiren işte imzası bulunan, kalıpları kırma fikrini bir kadın gözüyle ele alan başarılı kadın yönetmen Yasmina Solanes yer alıyor. Görüntü Yönetmenliğini ise Pablo Hernandez’in üstlendiği filmde, Serenay Sarıkaya’nın dans sahnelerinin yaratım süreci başarılı Kareograf Can Tunalı tarafından gerçekleştirildi. Reklam filminin hareketli ve dikkat çeken ‘King is born’ adını taşıyan parça ise Amerikalı müzisyen Aloe Blacc tarafından seslendiriliyor.

Reklam Filmi:


Künye

Reklamveren: Head&Shoulders 
Reklam Ajansı: Voden Leo Burnett 
Reklamveren Temsilcisi: Damla Uygur, Burcu Teberik, Gonca İlkmen 
Ajans Başkan Yardımcısı: Birçim Öztaşkın 
Yaratıcı Ekip: Gökhan Atasoy, Ersin Pekin, Hazel Eren, Alper Bayram, Özlem Özdemir, Tuan Baykut, Tuğçe Türkmen
Müşteri İlişkileri: Elif Olcaytu, İhya Selim, Derin Doğru 
Ajans Prodüktörü: Sevinç Metuçin Öktem, Hikmet Helvacı
Prodüksiyon Şirketi: Plus Yapım
Yönetmen: Yasmina Solanes
Görüntü Yönetmeni: Pablo Hernandez 
Müzik: King is born (Aloe Blacc)
Saç: İbrahim Zengin
Makyaj: Hakan Kültür
Stylist: Rutkay Öziş

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER