Sin City, Daredevil ve Jane the Virgin gibi popüler yapımların oyuncusu, ödüllü aktris Rosario Dawson, TUMI’nin yeni marka yüzü oldu!

Yeni deneyimlere açık, içindeki seyyah ruhla dünyanın en çarpıcı ve gizemli yerlerini keşfe çıkan kadınları temsil eden Rosario Dawson,TUMI'nin kadın koleksiyonundaki yeni sezonun ana teması olan “kadın gücünü” ortaya koyuyor.

Yeni deneyimlere açık, içindeki seyyah ruhla dünyanın en çarpıcı ve gizemli yerlerini keşfe çıkan kadınları temsil eden Rosario Dawson, TUMI'nin kadın koleksiyonundaki yeni sezonun ana teması olan “kadın gücünü” ortaya koyuyor.

TUMI’nin özgür ruhlara ithafen tasarladığı, Georgica Mezzanine, Voyageur ve Mariella modelleriyle kampanya çekimlerini gerçekleştiren Rosario Dawson, iş ve günlük yaşam koşuşturmasında, hem şık, hem de konforlu hissetmek isteyen kadınları yeni sezon koleksiyonunu keşfetmeye çağırıyor. 

TUMI, ünlü oyuncu ile yollarının birleşmesini, Rosario Dawson’ın hem kariyerinde, hem de kişisel yaşamında aynı çizgide ve markanın felsefesinde bir bakış açısına sahip olmasına bağlıyor. 


Ödüllerle taçlandırdığı kariyer başarısındaki en büyük ilham kaynağının, maceraperest ruhla gelen seyahat tutkusu olduğunu vurgulayan Rosario Dawson’ın TUMI ile Sonbahar – Kış 2018 / 2019 yeni sezon koleksiyonu için bir araya geldiği çarpıcı kampanya, tüm kadınları içlerindeki gerçek gücü, özgünlüğü ve özgür ruhu yaşamaya davet ediyor.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER