Singer ile her destek gerçekleşen bir dilek

Dikiş makinesinin mucidi Singer, sosyal sorumluluk projeleri ile de sık sık adından söz ettiriyor. Güçlü marka, bu kez Bir Dilek Tut Derneği ile birlikte “Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” projesine imza atıyor.

Dikiş makinesinin mucidi Singer, sosyal sorumluluk projeleri ile de sık sık adından söz ettiriyor. Güçlü marka, bu kez Bir Dilek Tut Derneği ile birlikte “Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” projesine imza atıyor.

Hayati tehlikesi bulunan hastalıklarla mücadele eden çocukların hayallerini gerçekleştirmek amacıyla hayata geçen projeye Ahu Orakçıoğlu, Ayşe Kucuroğlu, Oyuncu Ayşe Tolga, Sanatçı Bengü, Derin Talu, Ezra & Tuba Çetin kardeşler, Gamze Karaman Keçeli, Mert Vidinli, Oyuncu Naz Elmas ve Sunucu Özlem Yıldız gibi isimler de destek veriyor.

 

11 ünlü isimden çok özel patch tasarımları…

 

Ahu Orakçıoğlu, Ayşe Kucuroğlu, Ayşe Tolga, Bengü, Derin Talu, Ezra & Tuba Çetin, Gamze Karaman Keçeli, Mert Vidinli, Naz Elmas ve Özlem Yıldız; “Singer ile Her Destek, Gerçekleşen Bir Dilek” projesi için çok özel patch tasarımları hazırladı. Birbirinden güzel ve keyifli patch tasarımları, markanın singer.com.tr adresinden satışa çıkarıldı. Elde edilen gelir ise Bir Dilek Tut Derneği’ne aktarılarak çocukların dileklerini gerçekleştirmek üzere kullanılacak.  

Her tasarımın bir anlamı var…

Proje için Ahu Orakçıoğlu çiçek, Ayşe Kucuroğlu çilek, Ayşe Tolga ananas, Bengü kalp, Derin Talu barış, Ezra & Tuba Çetin kardeşler kiraz, Gamze Karaman kelebek, Mert Vidinli unicorn, Naz Elmas taç, Özlem Yıldız ise soy ismine uygun olarak yıldız formunda patch’ler tasarladı. Bengü tasarımını “Bu dünyayı kurtaracak tek bir şey varsa o da tüm yürekleri ısıtan sevgidir… Şimdi biz de kalbimizdeki sevgi başka kalplere aksın, onları da ısıtsın istiyoruz.  Bu nedenle benim patch tasarımım kalp formunda.” sözleriyle anlatıyor. Naz Elmas ise “Asalet ve güç gibi kavramlar tarihten bu yana taç sembolü ile ifade edilmiştir. Şimdi biz de Singer ve Bir Dilek Tut Derneği ile birlikte hayallerin gerçekleşmesi adına asil bir görevi yerine getiriyoruz. Bu yüzden taç sembolünün projeye çok uygun olduğunu düşünüyorum” diyor. Projeye tasarımıyla destek olan bir başka değerli isim Özlem Yıldız da tasarımını “Yıldız, genel anlamda bir yeniliğin doğuşunu sembolize eder. Tıpkı masallarda, elinde yıldız değnekli peri kızının değişim yaratması gibi… Ben de projemizin çocuklarımız için böyle bir hareket başlatmasını umuyorum. Bu yüzden projeye yıldız sembolüyle katılıyorum.” şeklinde açıklıyor.

#singerlebirdilektut

#singerturkiye

#birdilektutdernegi

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER