09 Mart

Stil sahibi çocukların markası Soobe’nin İlkbahar – Yaz 2018 koleksiyonu için hazırlanan reklam filmi, ebeveynlerin ve çocukların alışveriş tecrübelerini yaratıcı, eğlenceli, nostaljik bir üslupla izleyicilerinin karşısına çıkarıyor.

Stil sahibi çocukların markası Soobe’nin İlkbahar – Yaz 2018 koleksiyonu için hazırlanan reklam filmi, ebeveynlerin ve çocukların alışveriş tecrübelerini yaratıcı, eğlenceli, nostaljik bir üslupla izleyicilerinin karşısına çıkarıyor.

Stil sahibi çocukların markası Soobe’nin İlkbahar – Yaz 2018 koleksiyonu için hazırlanan reklam filmi, ebeveynlerin ve çocukların alışveriş tecrübelerini yaratıcı, eğlenceli, nostaljik bir üslupla izleyicilerinin karşısına çıkarıyor. Barış Manço’nun hit şarkısı “Oku Bakayım” düzenlemesiyle yayınlanan reklamda, Soobe’nin fark yaratan mağazacılık deneyimine de vurgu yapılıyor. 

Soobe’nin yeni sezon kreasyonunda yer alan trend ürünlerin, ekonomik çeşitliliğini de anlatan reklamda; tişört, elbise, etek, eşofman, şort gibi tekstil ürünlerinin yanı sıra çocukların gelişimini destekleyen pelüşler de başrole taşınıyor.

 “Bütün Çocuklar Soobe” temalı reklam kampanyası,  TV ve radyo kanallarının yanı sıra açıkhava, dijital mecralarda da sık sık izleyicileriyle buluşacak.

Kreatif Reklam Çalışmaları Koltuğunda Saatchi & Saatchi İstanbul…

İki ay ve iki aşamalı sürecin ardından sonuçlanan konkurla Soobe’nin kreatif reklam çalışmaları koltuğuna oturan Saatchi & Saatchi İstanbul liderliğinde hazırlanan reklam filminin, kreatif direktörlüğünü Utkan Başar üstlenirken yönetmenliğini ise Aksel Özcan yapıyor. Soobe’nin medya planlama ve satın alma süreçlerini de yine iki aşamalı bir konkur sürecinin ardından göğüsleyen Cereyan yönetirken, düzenlemesi Jingle House tarafından yapılan Barış Manço’nun seslendirdiği “Oku Bakayım” uyarlaması reklam müziği, izleyicilere nostaljik bir eğlence yaratıyor.

Reklam Künyesi:

Reklamveren : Soobe

Reklamveren Temsilcisi : Özge Doğan, Aslı Südor, Gizem Yılancıoğlu, Nesil Hande Yel, Meryem Süren, Menekşe Mert

Reklam Ajansı : Saatchi&Saatchi İstanbul

Kreatif Direktör: Utkan Başar

Sanat Yönetmeni: Bora Adalı

Metin Yazarı: Alper Bayram

Müşteri İlişkileri Ekibi: Ayşegül Tavas, Ayşegül Elmas, Ender Çağrı Çalkın

Ajans Prodüktörü: Arzu Köksal, Derya Sezgin

Yapımcı: Tolga Erener

Yapım Şirketi: Filmcolony

Yönetmen: Aksel Özcan

Görüntü Yönetmeni: Muko Tırmık

Sanat Yönetmeni: Evren Yılmaz

Yapım Koordinatörü: Doğan Bayındır

Kullanılan Mecralar: TV, Radyo, Digital ve Açıkhava

 Videolara Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok