Spor yaparak COVID-19 Fonu’na 1 Milyon Dolar bağış

adidas, #HOMETEAMHERO hareketiyle, herkesi spor yaparak Dünya Sağlık Örgütü’nün COVID-19 Dayanışma Müdahale Fonu’na bağış yapmaya davet ediyor.

adidas, #HOMETEAMHERO hareketiyle, herkesi spor yaparak Dünya Sağlık Örgütü’nün COVID-19 Dayanışma Müdahale Fonu’na bağış yapmaya davet ediyor.


adidas, karantina döneminde hayata geçirdiği ve evde aktif kalmaya yönlendirdiği #HOMETEAM hareketine, iyiliğe kucak açan #HOMETEAMHERO meydan okumasını ekledi. Tüm dünyanın ev dışında yeni bir hayata hazırlandığı bu dönemin daha sağlıklı ve aktif bir şekilde geçmesi için adidas, spor yapan herkesi antrenmanlarıyla fark yaratmaya davet ediyor.  

Dünyanın her yerinden katılım sağlanabilen #HOMETEAMHERO hareketine aktif olunan saatlerle katkıda bulunmak için adidas Running ya da adidas Training uygulamasını kullanmak yeterli. Bu uygulamaların içerisinde yer alan #HOMETEAMHERO meydan okumasına kayıt olduktan sonra; 29 Mayıs-7 Haziran arasında yapılan her egzersizi listeden seçip uygulamayı egzersiz boyunca açık tutarak hedeflenen süreye ve dolayısıyla bağışa katkıda bulunmak mümkün.  

#HOMETEAMHERO Hareketine Katılmak İçin:

  1. https://adirun.app/vZus üzerinden adidas Running ya da adidas Training uygulamasını indirin, yeni bir hesap açın ya da mevcut hesabınızla devam edin
  2. 18 Mayıs itibariyle uygulama üzerinden #HOMETEAMHERO meydan okumasına katılabilirsiniz
  3. 29 Mayıs – 7 Haziran arasında uygulamada gözüken aktivitelerden birine giriş yapın adidas, uygulama üzerinden her 1 saat aktiviteniz için $1 dolar bağışlayacak.
  4. Yürüyüş, koşu, aerobik, yoga, cycling, tenis vb. pek çok çeşit aktiviteyle katılmak mümkün. 
 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER