Star Wars ‘Son Jedi’ filmi Vivident’in ‘çiğnedikçe kazandıran’ kampanyası

13 Aralık’ta vizyona girecek Star Wars ‘Son Jedi’ filmi ile birlikte,Vivident’in ‘çiğnedikçe kazandıran’ kampanyası tüketicilerle buluşuyor.

13 Aralık’ta vizyona girecek Star Wars ‘Son Jedi’ filmi ile birlikte,Vivident’in ‘çiğnedikçe kazandıran’ kampanyası tüketicilerle buluşuyor.

Hayranlarının koleksiyonlarına eklemek isteyecekleri Star Wars ‘Son Jedi’ filminin en sevilen karakterlerinden ReyBB-8 ve Stormtrooper’dan esinlenilerek

tasarlanan görseller Vivident ambalajlarında.

Star Wars karakter görsellerinin yer aldığı Vivident Xylit Yeşil Nane şişe kapaklarındaki şifreyle çekilişe katılan bir kişi, çift kişilik Star Wars temalı San Francisco gezisi ve yüzlerce talihli birbirinden farklı hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak.

28 Şubat 2018’e kadar sürecek kampanyada, promosyonlu Vivident Xylit Yeşil Nane şişe kapaklarındaki şifrelerle; 1 çift 4 gece 5 günlük San Franscisco gezisiyle limuzin eşliğinde Peraluma’daki Rancho Obi-Wan Müzesi, dünyanın en büyük Planetaryum’u ve Presidio’daki Lucas Film genel merkezinin de dahil olduğu San Francisco VIP turunu kazanacak.

Çekilişe katılan diğer şanslı 100 kişi Star Wars temalı bardak, 100 kişi Star Wars temalı sırt çantası, 100 kişi Star Wars temalı ışıklı kulaklıve 200 kişi Vivident hediye paketi kazanacak. 6 Mart 2018’de talihlilerin belirleneceği kampanyaya katılım için Vivident Star Wars temalı şişelerin kapaklarından çıkan şifreyi 3915’e veya www.vivident.com.tr/kampanya adresine göndermek yeterli.

Star Wars ‘Son Jedi’ macerasına siz de ortak olun, şanslı kapaklardan çıkan birbirinden özel hediyeleri kaçırmayın

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER