Şu anda hangi şarkıyı dinliyorsunuz?

Spotify, müziğin insanları birleştirici gücünden ilham alarak hazırladığı Listening Together kampanyası ile aynı anda aynı şarkıyı dinleyen müzikseverleri bir araya getiriyor.

Spotify, müziğin insanları birleştirici gücünden ilham alarak hazırladığı Listening Together kampanyası ile aynı anda aynı şarkıyı dinleyen müzikseverleri bir araya getiriyor.


Şu anda hangi şarkıyı dinliyorsunuz? Hangi şarkı olursa olsun muhtemelen yalnız değilsiniz. Müzik, bazen hiç bilmesek bile bizi birbirimize bağlıyor.

Spotify’da her saniye dünyadaki 30.000’den fazla insan aynı şarkının play tuşuna basıyor. Bizi birbirimize yakınlaştırmak üzere audio’nun gücünü onurlandıran yeni Listening Together kampanyası ile Spotify, bu bağlantıların bazılarını daha az önce eşi benzeri görülmemiş şekilde gerçek zamanlı olarak gözler önüne seriyor. Mesela iki farklı kişi ‘Imagine,’ veya ‘Bored in the House’ şarkılarını aynı anda dinleyerek bağlandıklarında, bu bağlantıların nerelerde oluştuğu ve hangi şarkının onları bir araya getirdiği görülebiliyor.

Birbirimizden ayrı geçirdiğimiz bugünlerde sesin birleştirici gücünün altını çizen yaratıcı kampanyaya, Selena GomezDolly PartonTroye SivanLennon StellaAnittaGrimes ve daha birçok sanatçı da onlara gün boyu eşlik eden müzik ve podcast’leri paylaşarak katılıyor.

Birçok ülkede başlatılan kampanya, sanatçılardan gelen görüşlerle dünyanın pek çok ülkesinde sosyal ve dijital kanallar aracılığıyla hayata geçiyor:

  • “Müzik dinlemek bu zor günlerde bile bana müthiş bir umut ve mutluluk veriyor.” — Dolly Parton
  • “Oyun oynarken daha düşük tempolu şarkılar dinliyorum.” — Lil Yachty
  • “Yeni yemekler pişirmek için ilham aldığımda klasiklerden güncel şarkılara kadar farklı tarzlardan oluşan müzikler dinliyorum” — Selena Gomez

Bu bağlantıları ve daha fazlasını keşfetmek için Spotify’ın spotify.com/together sitesine göz atabilirsiniz.  Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER