Takımına kazandırmanın yolu Burger King'den geçer

TAB Gıda'nın Fenerbahçe ile yaptığı iş birliğince Fenerbahçe menülerini tercih eden taraftarlar takımlarına destek olacak.

TAB Gıda'nın Fenerbahçe ile yaptığı iş birliğince Fenerbahçe menülerini tercih eden taraftarlar takımlarına destek olacak.

TAB Gıda, Fenerbahçe ile bir iş birliğine imza attı. Burger King başta olmak üzere Popeyes, Arby's, Sbarro, Usta Dönerci ve Usta Pideci markaları için hazırlanan Fenerbahçe menülerini tercih eden taraftarlar, kazan-kazan temelli iş modeliyle takımlarına destek olacak.

TAB Gıda, basketbol tarafında 2018 yılından bu yana başarılı bir şekilde sürdürdüğü Euroleague sponsorluğunun ardından spor macerasına futbolu da ekledi. Türk sporunun gelişimine katkı sağlama vizyonu doğrultusunda restoranlarında Fenerbahçe taraftarlarına yönelik kazan-kazan temelli bir iş modeli geliştiren TAB Gıda, taraftarların kulüplerine çok kolay bir şekilde destek olabilmesi için köprü görevi üstlenecek. İş birliği anlaşması, TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici ve Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Komsuoğlu’nun katılımıyla gerçekleşen imza töreninde duyuruldu.

“Takımına kazandırmanın en lezzetli yolu”

2019-2020 sezonunun ikinci yarısıyla birlikte başlayacak iş birliği, 5 yıl boyunca devam edecek. Anlaşma kapsamında toplamda 1200’e yakın restoranla Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış Burger King, Popeyes, Arby's, Sbarro, Usta Dönerci ve Usta Pideci markalarının en sevilen ürünlerinden oluşturulan ikişer menüsü, 17 Ocak 2020 tarihinden itibaren Fenerbahçe menüsü olarak restoranlarda taraftarlarla buluşacak. Menüler ayrıca paket servis olarak da satışa sunulacak. Böylece kulübe sağlanan desteğin azami seviyede gerçekleşmesi amaçlanıyor.

"Kulüp ile taraftar arasında köprü görevi üstleneceğiz"

Futbol ekonomisinin gelişiminde spor kulüplerinin sağladığı ek gelirlerin önemine dikkat çeken TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici "Artık taraftarlar da kulüplerine destek olma ve rekabet ortamında ekonomik avantaj sağlama konusunda daha bilinçli. Türk insanı taraftarı olduğu kulübe gönülden bağlı ve her fırsatta destek olmak istiyor. TAB Gıda olarak bugün ilk duyurusunu yaptığımız yeni iş birliği modeliyle, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış geniş restoran ağımızla Fenerbahçe taraftarlarına çok kolay şekilde kulüplerine destek olabilecekleri bir fırsat sunarak köprü görevi üstleniyoruz. İş birliğimizi özellikle tek başına sponsorluk olarak tanımlamak istemiyoruz. Kazan-kazan temelli yeni bir model sunuyoruz. Futbolun ve taraftarlığın dinamik dünyasının içinde olmaktan ve basketboldan sonra futbola da ızgara ateşimizi taşımaktan mutluyuz. Buradan tüm Fenerbahçeli taraftarlara 'Takımına kazandırmanın en lezzetli yolu' çağrısı yapıyoruz" ifadelerini kullandı.


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER