TEB Akıl Fikir Yarışması başvuruları başladı

 Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından finans alanında yenilikçi ve yaratıcı fikirleri ödüllendirmek için düzenlenen TEB Akıl Fikir Yarışması'nın başvuruları devam ediyor. Son Gün 15 Ocak 2020.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından finans alanında yenilikçi ve yaratıcı fikirleri ödüllendirmek için düzenlenen TEB Akıl Fikir Yarışması'nın başvuruları devam ediyor. Son Gün 15 Ocak 2020.

Finans sektörüne yenilikçi ve yaratıcı ürünler kazandırma, müşteri deneyimini iyileştirme ve inovasyon kültürünü yaygınlaştırma amacı taşıyan yarışma Üniversite Öğrencisi – Yeni Mezun, Müşteri, Teknolojik Girişimci olmak üzere üç ayrı kategoride düzenlenecek.

Üniversite Öğrencisi – Yeni Mezun ve Müşteri kategorilerinde ürün ve hizmetleriyle ilgili yenilikçi, yaratıcı fikir ve projeler, Teknolojik Girişimci kategorisinde ise sektör bağımsız teknoloji tabanlı projeleri olan tüm girişimciler, başvurularını 15 Ocak 2020 tarihine kadar Icatcikar.com adresi üzerinden gerçekleştirebilecek.

Jürinin farklı sektörlerin önde gelen isimlerinden oluştuğu yarışmada, katılımcılara finansal ödüllerin yanı sıra TEB'de kariyer fırsatları, Roland-Garros seyahati ve TEB Girişim Evi'ne katılım önceliği sunuluyor. Ayrıca en inovatif üç proje sahibi Bahçeşehir Üniversitesi tarafından MBA bursu ile ödüllendiriliyor.

"Üniversite Öğrencisi -Yeni Mezun" kategorisinin birincisi 25 bin TL, ikincisi 15 bin TL, üçüncüsü ise 10 bin TL ödül kazanıyor.

"Müşteri" kategorisinde birinci olan yarışmacı 25 bin TL ödülün yanı sıra Fransa Açık Tenis Turnuvası Roland-Garros'a katılma hakkı kazanıyor. İkinci olan TEB müşterisi 15 bin TL, üçüncü ise 10 bin TL'lik ödülün sahibi oluyor.

"Teknolojik Girişimci" kategorisinin birincisi 25 bin TL, ikincisi 15 bin TL, üçüncüsü ise 10 bin TL ödül kazanıyor. Ayrıca bu kategoride finale kalan yarışmacılar TEB Girişim Evi'ne öncelikli katılım hakkı elde ediyor.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER