Tekfen'in kurumsal yayını TBülten, e-dergi olarak online

2008 yılından bu yana yayımlanan ve Tekfen’in dünyanın dört bir yanındaki ofis ve şantiyelerindeki çalışanları kadar diğer paydaşlarıyla da buluşan T Bülten yayın hayatına artık online bir e-dergi olarak devam edecek.

2008 yılından bu yana yayımlanan ve Tekfen’in dünyanın dört bir yanındaki ofis ve şantiyelerindeki çalışanları kadar diğer paydaşlarıyla da buluşan T Bülten yayın hayatına artık online bir e-dergi olarak devam edecek.

İçeriğinde sadece Tekfen Grup Şirketleri ve çalışanları ile ilgili haber ve bilgilerin yer almasıyla, çoğu kurumsal yayından ayrışan T Bülten, online ortamda artık her an ve yer yerden okunabilecek. T Bültenin online olarak yayına giren  41. sayısında yer alan hareketli görüntüler, video röportajlar ve kısa belgeseller, zengin bir içeriğe sahip dergiyi daha da renklendiriyor.

Kırkbirinci sayısında okurlarının karşısına e-dergi formatıyla çıkan T Bülten’in ilk sürprizi, onları girişte karşılayan Tekfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gigin’in video mesajı oldu. Geçmişi uzun yıllara dayalı kurum içi yayının, hayatına dijital ortamda devam etme kararıyla ilgili açıklamalarda bulunan Gigin, “T Bülten’in bir haber bülteninden, karşılıklı bir iletişim platformuna dönüşebilmesi, çalışanların öneri ve katkılarıyla olacak. Bunu sağlayabildiğimiz zaman bilgi paylaşımı arttığında, Grup içindeki demokratikleşme, bilgiye ulaşım ve paylaşım daha da artmış olacak. İnanıyorum ki bu girişimimizle ve okurlarımızın katkılarıyla her sayısı bir öncesine göre daha da zengin ve kapsamlı olan bir iletişim platformu yaratacağız” dedi.

T Bülten’in 11 yıldır genel yayın yönetmenliğini üstlenen Tekfen Holding Kurumsal İletişim Grup Şirketler Direktörü Dori Kiss Kalafat ise “Bugünün dünyasında; iç iletişim, kurumsal iletişim içerisinde giderek daha önem kazanıyor. Kurum dergisi ise, iç iletişimin temel araçlarından biridir. Bu araçla, bir yandan 20 bine yakın çalışanı olan büyük bir kurumda, olan biteni okuması keyif veren bir üslup ve şekilde sunarken, diğer yandan yıllarla birlikte değeri sonradan anlaşılan kurumsal hafıza oluşturuluyor. İletişimin her noktasında olduğu gibi, dijital teknolojinin sunduğu olanaklardan yayıncılıkta da faydalanmak şart. İtiraf ediyorum, onbir yıldır emek verdiğimiz T Bülten’in basılı haline veda etmek başta kolay olmadı ama yeni e-dergi halini daha hazırlama sürecinde sevmeye başladık. Umarız okurlarımızdan da benzer yorumlar alır, takipçi sayımızı artırırız. ” diye konuştu.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER