Teknik Direktör Şota, Turkcell için kamera karşısına geçti

Türk futboluna damga vuran Gürcü futbolcu Şota Arveladze, teknik direktör olarak çim sahalarda gösterdiği yeteneklerini BiP reklamıyla kameralar önünde sergiledi. Yıllarca futbol sahalarında ter dökeski tercümanı ve babasıyla kameraların karşısına geçti.

Türkiye’de birçok takımda üstlendiği teknik direktörlük görevinin ardından kariyerini Özbekistan’da devam ettiren Şota, BiP için Türkiye’ye gelerek eski tercümanı ve babasıyla kameraların karşısına geçti.

Türk futboluna damga vuran Gürcü futbolcu Şota Arveladze, teknik direktör olarak çim sahalarda gösterdiği yeteneklerini BiP reklamıyla kameralar önünde sergiledi. Yıllarca futbol sahalarında ter döken Şota bu kez de Trabzonspor’da oynadığı dönemdeki tercümanı Alaattin Gayretli ve babası Iustine Arveladze ile BiP reklamında ter döktü.  

Trabzonspor’un yanı sıra dünyanın önemli kulüplerinden Ajax, Glasgow Rangers gibi takımlarının formasını giyen Gürcü futbol adamı Şota’nın rol aldığı BiP reklamında futbolculuk döneminde tercümanının Türkçe’den Türkçe’ye çeviri yapmasına espirili bir şekilde gönderme yapılıyor.

Ülkemizde teknik adam olarak Kayserispor, Trabzonspor ve Kasımpaşa gibi takımları çalıştıran son olarak da kariyerine Özbekistan’ın Pakhtakor takımı teknik direktörü olarak devam eden Şota Arveladze’nin oynadığı reklam filminde BiP’in 100’den fazla dilde anında çeviri özelliği anlatılıyor.


Reklam Künyesi:

Reklamveren: Turkcell

Reklamveren Yetkilileri: Ahmet Yaman, Sinem Hekimoğlu, Korhan Alkan, Yeliz Soylu

Reklamveren Prodüktörü: Tuğba Özkan

Reklam Ajansı: Blab

Medya Ajansı: Arena Medya

Medya Ekibi: Aslıhan Ahızkal, Dilek Kafalı, Seda Yurteri

Müzik: 3k1a

Prodüksiyon: Kala Film

Yönetmen: Turgut Akaçık

Post Prodüksiyon: IPD

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER