Tepe Emlak'ta üst düzey atamalar gerçekleşti

Tepe Emlak Yatırım’da üst düzey atamalar gerçekleşti.

Tepe Emlak Yatırım’da üst düzey atamalar gerçekleşti.

İş hayatına 1988’de Bilkent Holding bünyesinde Tepe İnşaat’ta başlayan, Tepe İnşaat Yatırım Projeleri Koordinatörü olarak Tepe Prime, Beykoz Konakları ve Narcity gibi birçok başarılı projeye imza atan ve 2014 yılından itibaren Tepe Emlak Yatırım Genel Müdürü olan Hayal Olcay, 1 Aralık 2019 itibariyle şirketin Yönetim Kurulu Başkanı olarak atandı. Aynı zamanda Bilkent Holding bünyesindeki ilk kadın Yönetim Kurulu Başkanı oldu.


2014’ten beri Tepe Emlak Yatırım bünyesinde olan, Tepe Nautilus AVM yönetiminde üstlendiği rollerin ardından son 3 yıldır İş Geliştirme ve Varlık Yönetimi Direktörü olan Deniz Bozan 1 Ocak 2020 itibariyle Genel Müdür vekilliğine atandı.


Tepe İnşaat‘ın Beykoz Konakları, Kemer Rose Residence, Narcity projelerinde 2001-2008 yılları arasında Marmara Bölgesi Yatırım Projeleri Pazarlama ve Satış Koordinatörü olarak görev yapan, sonrasında gastronomi, alışveriş, eğlence ve sanatı odağına alan 42 Maslak projesinde Pazarlama ve Satış Direktörü olan Zeynep Salman, Tepe Emlak Yatırım İş Geliştirme ve Varlık Yönetimi Direktörü olarak 20 Ocak 2020 itibariyle yeniden Bilkent Holding bünyesine katıldı.

Türkiye’de ve dünyada kadın işgücü ve istihdamının destekçisi olduğunu her platformda vurgulayan Tepe Emlak Yatırım’da üst yönetim kadrosuyla beraber tüm yönetici kadrolarında kadın çalışanlar aktif rol almaktadır. Son atamalar ve yeni organizasyon yapısıyla beraber çalışanların %53’ünü kadınlar oluşturmaktadır.


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER