Terra Pizza, yeni reklam filmini yayınlandı

Terra Pizza’nın pizza severlere bir mesajı var: “Gel Beraber Olsun”

Terra Pizza’nın pizza severlere bir mesajı var: “Gel Beraber Olsun”

“Gel Beraber Olsun” sloganıyla hayata geçirilen yeni Terra Pizza reklamı, bir genç evinde yaşanan pizza paylaşımını konu ediniyor. Terra Pizza ile eve gelen gence ev arkadaşı, komşuları ve kuzeninin yanı sıra bir grup misafir eşlik ediyor. Pizza yemeye gelenleri geri çevirmeyen genç, herkese “Gel Beraber Olsun” diyor. Terra Pizza için gelenlerin sayısı git gide artarken bir süre sonra evin içerisi camı kırıp gelen, dolmuşla duvardan giren insanlarla doluyor. Filmde, Terra Pizza’nın pek çok insanı bir araya getirdiğinin altı çizilirken kutlama, pizza yeme anlarını şölene çevirme gibi Terra Pizza’yla özdeşleşen kavramlar vurgulanıyor.

Reklam filminin sonunda “Eşsiz hamuru, özel sosu ve taptaze malzemeleri duyan geliyor, gelen doyuyor! Haydi, afiyet olsun!” dış sesi duyulurken, Terra Pizza restoranından elinde tepeleme pizza kutularıyla çıkan genç ekranda görünüyor.

Terra Pizza Pazarlama Direktörü Semih Dadaş, markanın yeni reklam filmi hakkında “Filmde, birliktelik, paylaşım ve kutlama gibi bizimle özdeşleşen duyguları vurgulamak istedik. Markamızın eğlenceli, özgün ve samimi duruşunu yansıttık. Lokal değerlere sahip bir marka olarak ve pizza severlerin keyifli anlar yaşamalarına ortak olmak için tüketicilerimize yeni dönemde “Gel Beraber Olsun” diyoruz. Bu slogana uygun olacak şekilde reklam filmimizde sıcak, samimi bir ortamda pek çok insanı bir araya getirdik, birliktelikleri pizzalarımızla taçlandırdık, herkesi lezzetli pizzalarımızın etrafında buluşturduk” dedi.
Reklam Künyesi:

Reklamveren: Terra Pizza
Reklamveren Yetkilileri: Semih Dadaş, Muhammed Tozlu, Tayanç Tanakıncı, Gizem Ceylan
Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul
Ajans Başkanı ve Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Arda Erdik
Ajans Başkan Yardımcısı ve Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Başar Bellisan
Ajans Başkan Yardımcısı: Alp Gürsoy
Yaratıcı Grup Başkanı: Sanlı Kayabölen    

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER