The Brand Age'de bu ay!

The Brand Age'in Mart sayısı bayilerde! Turkcell Dergilik ve Türk Telekom e-dergi'den de ücretsiz okuyabilirsiniz.

The Brand Age'in Mart sayısı bayilerde! Turkcell Dergilik ve Türk Telekom e-dergi'den de ücretsiz okuyabilirsiniz.


Mart sayımız dolu dolu içeriği ve keyifli söyleşileriyle raflarda! Aynı zamanda tüm içeriği Turkcell Dergilik ve Türk Telekom e-dergi'den de ücretsiz okuyabilirsiniz. 


Kapak Konusu: Kalıpları Yıkan Kadınlar! 

İş dünyasındaki cinsiyet eşitliğine dair tüm engelleri ve kalıpları yıkarak, başarılarıyla ve duruşuyla rol model olan kadın yöneticiler toplumsal cinsiyette geldiğimiz noktayı, iş dünyasında hala yaşanılan sorunları bizler için değerlendirdi ve kendi sözcükleriyle Kadınlar Günü mesajlarını verdi. 
Hafızalara Kazınan Kadınlar Günü Reklamları

Toplumdaki eşitsizlikler bir yana dursun, markalar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırladıkları reklamlarla topluma kadınlara dair mesajlarını en güzel şekilde veriyor. Hafızalara kazınan kadınlar günü reklamlarını sizin için derledik.Özel Röportaj: Global Club

Türk markalarının dünyaya açılan kapısı
Global Club, yurtdışına açılmaya çekinen Türk markaları için doğru şartları sağlayıp profesyonel ekibi ile bu yolculuklarında markaların yanında oluyor. Özel Röportaj: WPP Türkiye Ülke Başkanı Demet İkiler

Markaların ‘evine götürdüğü’ girişimler: Cofuture İnovasyon Zirvesi 
WPP Türkiye tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek Cofuture, markaları onların ihtiyaçlarına çözüm olacak girişimlerle buluşturuyor. Zirvenin bu yılki detaylarını WPP Türkiye Ülke Başkanı Demet İkiler'den dinliyoruz.Markaların Super Bowl Karşılaşması

Geçtiğimiz ay düzenlenen, dünyanın en büyük spor organizasyonları arasında yer alan Super Bowl’un en dikkat çeken reklamlarını sizler için derledik. 
Marka Derbileri - 7: Mavi Jeans vs Koton

Aynı sektörün önde gelen markalarının, dijital dünyadaki performansını analiz ederek karşılaştırdığımız serinin bu ayki konukları giyim sektörünün devleri Mavi Jeans ve Koton.Youtube Ads Leaderboard: En çok izlenen reklamlar!

Dijital reklamlarda yaratıcılığın değerlendirmesinde önemli göstergelerden biri kabul edilen YouTube Ads Leaders Board’da Ocak 2018 sonuçları belli oldu. 


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER