Timberland ve Unsplash'ten yepyeni bir reklam kampanyası

Yeni reklam kampanyası için dünyanın önde gelen fotoğrafçı topluluklarından Unsplash ile işbirliği yapan Timberland, dünyanın dört bir yanından fotoğrafçıları buluşturdu.

Yeni reklam kampanyası için dünyanın önde gelen fotoğrafçı topluluklarından Unsplash ile işbirliği yapan Timberland, dünyanın dört bir yanından fotoğrafçıları buluşturdu.

Timberland markası bu sezon “dünya çapında fotoğrafçıların sosyal platformu” olarak bilinen Unsplash ile bir araya gelerek ilk defa toplulukların öncülük ettiği bir kampanyaya imza atıyor.  Celebrating Boots konseptine odaklanan kampanya, ikonik botlarıyla akıllarda yer eden Timberland’in dünyadaki imajına çeşitlilik, kapsayıcılık ve uluslararası bir akış açısı katmayı hedefliyor.

Unsplash platformunun değişik kanallar aracılığıyla duyurusunu yaptığı ve özel bir yarışma kurgusuyla hayata geçirilen kampanyaya, platforma kayıtlı fotoğrafçılar katıldı. Yarışmaya katılan fotoğrafçılar “Celebrate the Icons” koleksiyonu için portre ve manzara fotoğraflarının yanı sıra Timberland’in ikonik sarı botlarının ve diğer botlarının fotoğraflarını çekti.

Kampanyada yer alan fotoğrafçılar: Nathan Dumlao (ABD), Kyle Lotfus (ABD), Tom Sodoge (Almanya), Brunel Johnson (Benelüks), Clem Onojeghuo – (İngiltere), Dimitry Ilkevich (Rusya), Riccardo Mion (İtalya), Florian Perennes (Fransa) oldu.Çok yönlü ve çok sesli bir reklam kampanya: Unsplash & Timberland

Markanın süregelen evrensel söylemini selamlayan fotoğraf sanatçıları Timberland’in özgün ruhuna zengin bir dokunuş katıyor. Unsplash ve Timberland işbirliği, geleneksel kampanyalardan farklı olarak, “değişik öyküleri, kendi yorumlarıyla ve farklı kanallar aracılığıyla” anlattıkları çapraz bir proje olarak nitelendiriliyor.

Dünyanın dört bir yanından fotoğrafçıların Timberland botlarına kendi yorumlarını kattığı kampanyanın özel kareleri London Square, Courmayeur ve Chamonix Valley modellerinin yanı sıra ikonik sarı botun 45. yıl özel koleksiyon ürününü de kapsıyor.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER