Total istasyonlarına annelerin isimleri verildi

TOTAL Oil Türkiye, Anneler Günü için duygu dolu, anlamlı ve sektörde ilk olacak bir projeyle dikkat çekiyor.

TOTAL Oil Türkiye, Anneler Günü için duygu dolu, anlamlı ve sektörde ilk olacak bir projeyle dikkat çekiyor.

TOTAL Oil Türkiye, 13 Mayıs Pazar, Anneler Günü’nde hayata geçirdiği projesiyle, İstanbul’da kendi işlettiği istasyonların isimlerini istasyon müdürlerinin annelerinin isimleriyle değiştirdi. Proje kapsamında bu istasyonların üzerlerinde yer alan lokasyon isimleri kaldırılarak, yerine o istasyonun yetkilisinin annesinin ismi yerleştirildi.

İsimlikleri değişen Total akaryakıt istasyonları ay sonuna kadar annelerin isimleriyle hizmet verecek. TOTAL, bu uygulamasıyla aynı zamanda sektörde yine bir ilke imza atmış oldu.

TOTAL Oil Türkiye, Anneler Günü projesiyle ilgili olarak bir de reklam filmi yayınladı. Filmde, annelerin isimleri değiştirilmiş istasyonlara gelmesi, çalışanların annelere bu sürprizi yaşatması ve karşılıklı yaşanan güzel  enerjili duygusal anlar konu alınıyor. 

Film, sabahın ilk ışıklarında Total Yakacık istasyonunda başlıyor. İstasyonun üzerinde “Total Yakacık” yazısı görünüyor. Hızlı çekimle ön saha personelinin hummalı şekilde çalıştığı, çiçekleri suladığı, özenle etrafı temizledikleri görülüyor. Benzer hazırlıkların diğer istasyonlarda da gerçekleştiği gösteriliyor. Her şey hazır olunca istasyona bir otomobil yanaşıyor ve istasyon müdürü, elleriyle annesinin gözlerini kapatarak onu otomobilden indiriyor. Diğer istasyon müdürleri de annelerinin kollarına girerek onlarla birlikte istasyonların önüne doğru yürüyorlar. Gözleri kapalı anne, oğlu gözlerini açar açmaz istasyonun üzerinde “Total Yakacık” yerine artık kendi adının yazdığını görünce duygusal anlar yaşanıyor.  

Duygu yüklü senaryosuyla bize “Annelerimizin ismiyle enerjimiz bir başka güzel” diyen film, “Sonsuz enerjileriyle hayat yolculuğumuzun her anını güzelleştiren tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutlarız!” mesajıyla sona eriyor. 

TOTAL Oil Türkiye Satış Direktörü Göker Gökkaya, “Total Oil Türkiye olarak, Demirören Grubu’nun tüm şirketlerinde olduğu gibi Türkiye’ye değer katmak, ülkemize ve insanımıza en iyi ürün ve hizmetleri sunmak için çalışıyoruz. Ülkemizin ve insanımızın enerjisine dikkat çekerken, bu hayat yolculuğunda annelerimizin bize nasıl enerji kattığını ve bizler için ne kadar önemli olduğunu, bu özel günde herkese hatırlatalım istedik. Bu güne daha da anlam kazandırmak için istasyonlarımızda bir ilki gerçekleştirdik. Çalışanlarımızın annelerinin isimlerini taşıyan istasyonlarımız, eminim gören herkesin yüreğini ısıtacaktır. Annelerimize emekleri için ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu vesileyle tüm annelerimizin gününü kutluyorum” dedi. 

Annelerinin isimleri TOTAL Oil Türkiye istasyonlarına verilen Total çalışanları ise bu projede yer almaktan büyük gurur duyduklarını belirttiler. Her çocuğun annesini onurlandırmak istediğini bu projeyle bunu başardıklarını ifade eden Total çalışanları annelerine böyle bir anı yaşatma imkanı buldukları için de ayrıca teşekkür ettiler. 

Total Yakacık İstasyon Müdürü Aykut Erdoğan: “Bu projede annemin adının istasyonun üzerine yazılması ömrümün sonuna kadar unutmayacağım bir şey. Büyük gurur ve mutluluk duydum. Kalbim son ana kadar küt küt atıyordu, heyecandan öldüm. Her fırsatta kafamı kaldırıp yukarı bakıyor ve annemin adını gördükçe duygulanıyorum…” 

Total Bostancı İstasyon Müdürü Bedir Eren Köseoğlu: “Her çocuğun böyle bir hayali vardır. Böyle bir hediyeyi anneme ömrüm boyunca bir daha veremem. Anneme büyük bir sürpriz oldu, istasyonun üzerinde kendi ismini görünce o kadar duygulandı ki bunu hayatım boyunca unutamam” dedi.

Reklam Filmi:


 


Reklam Künyesi:

Reklamveren:
 TOTAL Oil Türkiye

Reklamveren Ekibi: Beril Cabı Günermengi, Taner Özçelik, Serra Ergür

Reklam Ajansı: FCB Artgroup

CCO: Ateş Çavdar

Yaratıcı Grup: Cem Önder Yaşar, Gözde Pişkin, Berkay Kemer, Cansu Bayrambey, Can Salcan, Tuna Işın, Yavuz Karatay

Başkan Yardımcısı / Müşteri İlişkileri: Esra Özkan

Marka Direktörü: Florentina Staicu Özkaner

Marka Temsilcisi: Çiğdem Ayın

Yapım Şirketi: Red Elephant

Yönetmen: Recep Duraklar

Yapımcı: Mert Tepeören

Post Prodüksiyon: Sinefekt

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER