Total’den konu ailesi olunca enerjisi hiç bitmeyen babalara özel reklam filmi

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden TOTAL Oil Türkiye, Babalar Günü için hazırladığı reklam filminde, “Enerjisi Hiç Bitmeyen Babaların Yakıtı” Total Excellium’u tanıtıyor.

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden TOTAL Oil Türkiye, Babalar Günü için hazırladığı reklam filminde, “Enerjisi Hiç Bitmeyen Babaların Yakıtı” Total Excellium’u tanıtıyor.

Yeni imaj kampanyası ile tüm Türkiye’ye seslenen ve  “Türkiye’nin Enerjisi Güzel” sloganıyla ülkenin ve insanımızın enerjisinin güzelliğine dikkat çeken TOTAL Oil Türkiye, şimdi de Babalar Günü kapsamında hayata geçirdiği reklam filmiyle, enerjisi hiç bitmeyen babaları konu alıyor.

TOTAL Oil Türkiye’nin Babalar Günü’ne özel hazırladığı reklam filminde, enerjisi hiç bitmeyen bir babanın hikayesi işleniyor. Filmde, işten eve gelip, aracını park etmek üzereyken, eşi ve çocukları tarafından son dakika istekleri ile karşı karşıya kalan bir baba, enerjisini hiç düşürmeden ailesinin isteklerini yerine getiriyor. Bunu yaparken de daha az yakıt tüketerek, daha fazla kilometre yapmasına olanak sağlayan Total Excellium’a gönderme yaparak, “Enerjisi Hiç Bitmeyen Babaların Yakıtı: TOTAL Excellium” söylemiyle son buluyor.

Araçların motorunu temizlemesi, daha az yakıt tüketerek daha fazla kilometre gitmesini sağlaması ile TOTAL Excellium’u öne çıkartan reklam filmi, enerjisi bitmeyen babaların Babalar Günü’nü kutluyor. 

TOTAL Oil Türkiye Satış Direktörü Göker Gürkaya, “Total Oil Türkiye olarak, yenilikçi teknolojiye sahip ürün ve hizmetlerimizle her zaman ilklere imza attık, sektöre öncülük ettik. Total Excellium ürünümüz de üstün nitelikleriyle fark yaratıyor, bitmeyen enerjisiyle öne çıkıyor. Bu reklam filminde Total Excellium’u enerjisi bitmeyen babalarımızı özdeşleştirdik. Hayatımız boyunca bizler için imkanlarını seferber eden, tecrübeleriyle bize yol gösteren, enerjisi hiç tükenmeyen  babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun” dedi.
Reklam Künyesi
Reklamveren:
TOTAL Oil Türkiye
Reklamveren Yetkilileri: Beril Cabı Günermengi, Taner Özçelik
Reklam Ajansı: FCB ARTGROUP
CCO: Ateş Çavdar
ECD: Erdinç Mutlu
Kreatif Direktör: Ahmet Söğütlüoğlu
Kreatif Ekip: Volkan Özyavuz, Yağız Hıllazlı, Metehan Yılmaz, Erdost Çalış, Burcu Giden, Erol Orhan
Başkan Yardımcısı / Müşteri İlişkileri: Esra Özkan
Marka Direktörü: Ezgi Günaydın
Marka Temsilcisi: Çiğdem Ayın
Stratejik Planlama: Alkım Aytaman
Prodüksiyon Şirketi: KALA Film
Yönetmen: Hakan Yonat
Yapımcı: Güzin Savurgan
Post Prodüksiyon : IPD

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER