Toyota Survivor'daki tüm reklamları susturdu

Toyota Hybrid önderliğinde dört markanın ortak gerçekleştirdiği proje ile bir ilke imza attı. Toyota Hybrid sessiz reklam kuşağı Survivor reklamlarını susturdu.

Toyota Hybrid önderliğinde dört markanın ortak gerçekleştirdiği proje ile bir ilke imza attı. Toyota Hybrid sessiz reklam kuşağı Survivor reklamlarını susturdu.

Toyota Hybrid Synergy Drive sistemi, hem benzinli hem de elektrik motoru arasındaki etkileşimi tamamen otomatik olarak kontrol ediyor. Buna bağlı olarak geleneksel motorlu araçlara göre çok daha sessiz ve pürüzsüz bir sürüş sağlıyor.

Survivor’da reklamlar susturuldu.

Bu özelliği öne çıkarmak üzere Universal McCann tarafından Survivor’da yayınlanmak üzere Toyota Hybrid sessiz reklam kuşağı hazırlandı. “Toyota Hybrid yollarda çok sessiz gidiyor, Toyota Hybrid ile sessiz kuşak başlıyor” mesajı ile başlayan çalışmaya dört marka dahil oldu.

Toyota C-HR Hybrid reklamının sessiz versiyonu ile başlayan kuşak, Baymak, Çiçek Sepeti, Defacto ve Pronto Tour’un sessiz reklamlarıyla devam etti. Sessiz reklam kuşağıyla Toyota, medya alanında bir ilki gerçekleştirdi.

Toyota Hybrid Sessiz Reklam Kuşağı

Reklam Künyesi

Reklamın başlığı: Toyota Hybrid Sessiz Kuşak

Reklamveren: Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş.

Reklamveren Temsilcisi: Barış Erdim, Murat Güney, Sezen Yeşiltaç

Medya Ajansı: Universal McCann

Reklam Ajansı: Alametifarika, C-Section, Renee, Publicis İstanbul, Titrifikir

Post Prodüksiyon: Film İşleri

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER