Türk Telekom'un AndBrand imzalı reklam filmi yayında

Türk Telekom, TİVİBU’nun gelişmiş teknolojik özelliklerini ve yeni kampanyasını yayınladığı reklam filmi ile duyurdu.

Türk Telekom, TİVİBU’nun gelişmiş teknolojik özelliklerini ve yeni kampanyasını yayınladığı reklam filmi ile duyurdu.

Türk Telekom’un ödemeli TV platformu TİVİBU’nun kullanıcılarına sunduğu üstün ve gelişmiş teknolojik özellikleri ile 19,90 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan kampanyasını duyuran reklam filmi yayına girdi. TİVİBU’nun gelişmiş özelliklerinin anlatıldığı reklam filminde hızlı bir aksiyon ve kovalamaca sahnesi sırasında TİVİBU izleyicisinin telefonu çalar ve interaktif olarak ekrandaki oyunculara işi çıktığını belirtir. Oyuncular bunun üzerine sahneye ara verir ve izleyici ne zaman isterse onun için sahneyi tekrar oynayabileceklerini söylerler. Reklam filminde TİVİBU sayesinde izleyicinin programları kaçırmayacağı ve önceliğin daima kendisinde olduğu vurgulanırken,  gelişmiş teknolojik özellikleri öne çıkarılıyor. 

TİVİBU teknolojik özellikleriyle TV izleme keyfini katlamaya devam ediyor

Gelişmiş özellikleri sayesinde, TİVİBU televizyon izleme deneyiminde kullanıcıya gerçek kontrol sağlıyor. İzleyiciler son yedi gün içinde yayınlanan tüm programları kaydetmeye gerek kalmadan istedikleri zaman izleyebiliyorlar. IPTV altyapısı ile kullanılan TİVİBU Ev’de direkt kullanılabilen bu özellik, TİVİBU Uydu’da TİVİBU kutusu internete bağlandığında kullanılabiliyor. Böylece uydu da dahil olmak üzere TİVİBU kullanıcıları kendilerini program yayın saatlerine göre ayarlamak zorunda kalmıyor. Son hafta yayınlanan tüm programları TİVİBU’nun Rehber uygulaması içinden seçerek dilediği zaman izleyebiliyorlar.

TİVİBU kullanıcıları son 7 gün içindeki tüm yayın akışını izleyebilmeye ek olarak, Seç İzle klasörüne eklenmiş spordan sinema kanallarına, çocuk programlardan belgesellere birçok farklı kategoride binlerce içeriğe de hiçbir ek ücret ödemeden diledikleri zaman ulaşabiliyorlar.Künye:

Reklamveren: Türk Telekom

Reklamveren Yetkilileri:  Yeşim Uzuner, Oya Dedehayır, Ayça Çoban

Reklam ajansı:  ANDBRAND

Yönetmen:  Burcu Matur

Yapım Şirketi: Hacıyatmaz Film

Mecra:  TV

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER