Türkiye Finans logosunu değiştirdi

Türkiye Finans, kurum kimliğini, stratejisini ve yüzünü yeniledi. Yeni dönemde “Hayata Katılım Bankası” stratejisini benimseyen Türkiye Finans, herkesin bankası olmak yaklaşımını, yeni stratejisinin odağına koyuyor.

Türkiye Finans, kurum kimliğini, stratejisini ve yüzünü yeniledi. Yeni dönemde “Hayata Katılım Bankası” stratejisini benimseyen Türkiye Finans, herkesin bankası olmak yaklaşımını, yeni stratejisinin odağına koyuyor.

Türkiye Finans, yepyeni bir döneme adım attı. Kurum kimliğini, stratejisini ve yüzünü yenileyen banka, “Hayata Katılım Bankası” stratejisini benimseyerek herkesin bankası olmak yaklaşımını odağa taşıyor. Banka, yenilenen iş hedefleri, hizmet ve ürünlerle desteklenen kurumsal kimlik değişiminde, marka logosundan şubelerine, banka kartlarından internet bankacılığı ve mobil hizmetlere kadar tümüyle yepyeni bir iş modeline ve görünüme kavuşuyor. Yeni dönemi lanse etmek amacıyla 14 Mayıs Pazartesi akşamı yeni reklam filmini televizyon ekranda yayınlayan Türkiye Finans, 360 derece iletişim çalışmalarıyla “Hayata Katılım Bankası” stratejisini destekliyor.

Türkiye Finans, logosundan şubelerine hayata yeniden katılıyor

Türkiye Finans, “Hayat Katılım Bankası” stratejisini ve yenilenen kurumsal kimliğini logo değişimi ile başlattı. Rengi ve yazı karakteri değişen banka logosu mint yeşili tonlarında çok daha modern bir tasarımla hayat buldu. Değişimin şubelerle devam ettiği yeni kurumsal kimlik çalışmasında, şubelerin ön cephesi ve ATM’ler, modern ve özgün çizgilerle yeni stratejiyi destekleyecek şekilde yeniden tasarlandı. Yanı sıra Türkiye Finans’a ait tüm banka kartlarının da görünümleri de yenilendi.

Türkiye Finans’ın web sitesi, internet bankacılığı ve mobil şubesi de değişimin bir parçası olarak yepyeni bir görünüme kavuştu.  Web sitesinin tüm ara yüzleri, yeni ve modern kimliğe uygun ve kullanım kolaylığı ön plana çıkarılarak tüm cihazlara uyumlu bir şekilde müşterilerin beğenisine sunuldu. Engelli bireylerin Türkiye Finans’ın dijital bankacılık hizmetlerine erişimini kolaylaştıracak teknolojik özellikler de bu dönüşüm sırasında yeni özelliklerle hayata geçirildi.

Reklam filminin yanı sıra tüm mecralarda yeni stratejisini ve kurumsal kimliğini lanse eden Türkiye Finans, hem bankaya hem de katılım bankacılığı sektörüne ivme kazandırmak amacıyla yenilendiklerini, bu stratejiyi pekiştirmek için rekabet gücü yüksek, yenilikçi, öncü ürün ve çözümler geliştirmeye büyük önem veriyor. Müşteri beklentilerini aşan ve onların hayatlarını kolaylaştıran, müşteri odaklı hizmet anlayışını benimseyen Hayata Katılım Bankası Türkiye Finans, yeni dönemi destekleyen yenilikçi ürün ve hizmetler stratejisinde “ilk”lere devam edeceklerinin sinyallerini verdi.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER