Türkiye Sigorta Birliği Ajansını Seçti

Türkiye Sigorta Birliği, yeni dönemde sosyal medya, dijital ve kreatif iletişim süreçleri için Markakod ile iş birliği yapacak.

Türkiye Sigorta Birliği, yeni dönemde sosyal medya, dijital ve kreatif iletişim süreçleri için Markakod ile iş birliği yapacak.

Türkiye Sigorta Birliği konkuru sonuçlandı. Sigorta ve emeklilik sektörüne yön veren Türkiye Sigorta Birliği, sosyal medya, dijital ve kreatif iletişim süreçleri için ajansını seçti. Türkiye Sigorta Birliği, yeni dönemde sosyal medya, dijital ve kreatif iletişim süreçleri için Markakod ile iş birliği yapacak. 

Markakod CEO’su Ahmet Göker “Hayatımız için bir lüks olmaktan çıkıp bir ihtiyaç haline gelen sigorta sektörünün önde gelen kuruluşu Türkiye Sigorta Birliği’nin iletişim süreçlerini bize emanet etmesinin gururu içindeyiz. Sigorta bilincini arttırmak bizler için her şeyden önce bir sorumluluk.” açıklamasında bulundu.

Markakod, yazılım, tasarım, sosyal medya ve dijital pazarlama hizmetleriyle 12 senedir sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor. Markakod'un potföyünde LG Türkiye, Nutella, Koç Holding, İpragaz, Viessmann, FLO, Vakıf Emeklilik, İDO, Polaris, Dockers by Gerli, TÜGİAD, NMT Grup, IBS Sigorta, Makbul gibi farklı sektörlerden birçok marka yer alıyor.

 

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER