Türkiye’deki ilk LEGO® Store Kanyon'da açılıyor

Türkiye’deki ilk LEGO® Store, çok yakında İstanbul Kanyon alişveriş merkezinde LEGO® tutkunları ile buluşmaya hazırlanıyor. LEGO®’ nun yaratıcı dünyasına ait her şeyin yer alacağı şeçkin mağaza, her yaştan LEGO® tutkununa unutamayacakları bir deneyim fırs

Türkiye’deki ilk LEGO® Store, çok yakında İstanbul Kanyon alişveriş merkezinde LEGO® tutkunları ile buluşmaya hazırlanıyor. LEGO®’ nun yaratıcı dünyasına ait her şeyin yer alacağı şeçkin mağaza, her yaştan LEGO® tutkununa unutamayacakları bir deneyim

Hayal gücü, yaratıcılık, öğrenme ve eğlence denildiğinde akla gelen LEGO®, çocuklar kadar yetişkinlerinde hayatında önemli bir yer tutuyor. LEGO®+ bu sene tüm dünyada yapım parçalarının 60. Yılını kutluyor ve Şubat ayının son haftasında açılacak mağazada her yaştan LEGO® tutkunu, LEGO® yapım parçalarıyla deneyim dolu bir dünyaya adım atıyor.

LEGO® deneyimi sunan 136 metrekarelik mağazada, ülkedeki en geniş LEGO® ürün yelpazesi yer alacak.  Birbirinden farklı yaş grubuna ve ilgi alanına özel LEGO koleksiyonlarının da bulunacağı LEGO® Store, LEGO® tutkunlarına sınırsız deneyim ve eğlence sunmaya hazırlanıyor.

Benzersiz atmosferi ile yeni LEGO® Store, hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik sınırsız hayal gücü, gelişim ve eğlence dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor. LEGO® meraklılarının keyifli zaman geçirmesi için özel olarak tasarlanan mağaza, LEGO®’ nun yeni ürünleriyle de tanışma olanağı sunacak. Birbirinden faklı yaş grubuna ve ilgi alanına özel olarak tasarlanan ürün gruplarıyla LEGO® Store, oyun tutkunlarına sınırsız imkanlar sunuyor.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER