Türkiye'nin yeni etkinlik satın alma portalı

Türkiye’de, Anadolu başta olmak üzere ülke geneline yayılmayı, sanat ve eğlence dolu bir dünya sunmayı hedefleyen buradaetkinlikvar.com açıldı.

Türkiye’de, Anadolu başta olmak üzere ülke geneline yayılmayı, sanat ve eğlence dolu bir dünya sunmayı hedefleyen buradaetkinlikvar.com açıldı.

Kurulduğu 2016 yılının ekim ayından bugüne kadar olan hedeflerine başta Anadolu’daki 17 il olmak üzere 5 büyük ilde tiyatro ve etkinlik satış noktası olarak belirleyen site, 2018 yılının sonlarında satış noktasını 70 il olarak hedefliyor.

buradaetlinlikvar.com, sistemindeki her kullanıcıyı online portalında ve kullanıcıların sosyal medya hesapları üzerinde gerçekleştirdiği işlemlere göre sınıflandıran ve kriterlerine en uygun etkinlikleri kullanıcılara sunan bir yapı olarak ülke geneline yayıldı. Bugünlerde aylık ziyaretçi sayısı 500 bin ila 700 bin arasında değişen online portal, ziyaretçi sayısını kurulduğu tarihten bu zamana her ay %15-20 arttırıyor. Ayrıca etkinlik düzenleyen organizasyon ve yapım şirketlerine katma değerli çözümler sunuyor.

Hedef: 2018’in yarı yılında 500 bin üye, 1.5 milyon takipçi…

buradaetkinlikvar.com'un kurucusu Kaan Sekbektay, sitenin kuruluş amaçlarından birisinin, kitlelerin şehirlerinde etkinlerden haberdar olma noktasında yaşanan sıkıntılar üzerine buradaetkinlikvar.com ortaya çıkardığı bahsederken portalın üye sayısının bir yılda 120 bine, toplam takipçi sayısı ise 400 bine yaklaştığından bahsediyor. 2018 yılı hedefleri arasında ise ilk yarıyıl da üye sayısının 500 bin takipçi sayısının ise 1.5 milyon olmasını planlıyor.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER