Ünlü dizi yıldızı Peter Dinklage Cisco’nun yüzü oldu

Tüm dünyada tanınan 2 Emmy, 1 Altın Küre ödülü sahibi Peter Dinklage, Cisco Sezgisel Ağın yüzü oldu.

Tüm dünyada tanınan 2 Emmy, 1 Altın Küre ödülü sahibi Peter Dinklage, Cisco Sezgisel Ağın yüzü oldu.

Cisco, kurumsal ağ teknolojileri alanında en önemli atılımlardan biri olan niyet algılama odaklı ağ çözümlerinin dünya çapında tanıtımı için ünlü dizi yıldızı Peter Dinklage ile el sıkıştı. En iyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında 2 Emmy ödülü ve aynı dalda 1 Altın Küre sahibi olan Peter Dinklage, Cisco Sezgisel Ağı’nın yüzü oldu. Dinklage, Cisco Sezgisel Ağı oynadığı 3 farklı videoda anlattı.           

Cisco’nun Sezgisel Ağ ile birlikte ağ iletişiminde yeni bir çağı başlattığını dile getiren Cisco Türkiye Pazarlama Müdürü Özlem Çalışkan, Cisco’nun “sezgisel ağ” vizyonunu dünyada ilk lanse ettikleri günden bugüne son derece olumlu tepkiler aldıklarını söyledi. Çalışkan, “Heyecanımızı tüm Cisco çalışanları ile birlikte iş ortaklarımızın, müşterilerimizin ve sektör paydaşlarımızın paylaştığını görmekten mutluluk duyduk. Bir “ağ”ın sürekli olarak öğrendiği, yeni durumlara uyum sağladığı ve sürekli güvenliği temin ettiğini gördükçe daha da heyecanlandılar. Bu nedenle Cisco tüm dünyada sezgisel ağ vizyonunun yeni bölümünü Peter Dinklage’ın anlatmasını istedi. Bir sonraki bölüm iş dünyasının “ağ”ın nasıl tüm oyunu değiştireceğini anlamasına yardımcı olmak. Ve Cisco bunu yapabilen tek marka” dedi.

Peter Dinklage mükemmel bir sözcü oldu

Çalışkan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Peter Dinklage global bilinirliği ve cesur, zeka dolu ve büyüleyici konuşması ile mükemmel bir sözcü oldu. Londra sokaklarında kendisini gördüğümüz videoda yeni ağın ne kadar basit ama aynı zamanda da muazzam olduğunu anlatırken her bir sözüne kapılmamak mümkün değil. “

 

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER