Ünlü isimler D&R Kitap Fuarı kapsamında sevenleriyle bir araya geldi.

Ünlü isimler D&R Kitap Fuarı kapsamında sevenleriyle bir araya geldi.

Ünlü isimler D&R Kitap Fuarı kapsamında sevenleriyle bir araya geldi.

Yazar Kemal Hamamcıoğlu’nun ‘’Birini Pencere Kenarına Çiçek Koyacak Kadar Sevmek Lazım’’ kitabının lansmanı D&R Kitap Fuarı kapsamında D&R Zorlu'da gerçekleşti. Sevilen yazarı, oyuncu dostları Deniz Çakır ve Metin Akdülger yalnız bırakmadı. Çakır ve Akdülger’in, kitaptan bazı bölümleri okuduğu etkinliğe ilgi büyüktü. Deniz Çakır, ilk günden beri Kemal Hamamcıoğlu'nu çok yakından takip ettiği belirterek "Yazılarını çok beğeniyorum. Desteğim sonsuz" diye konuştu.

Kitapseverler, Kemal Hamamcıoğlu'nun sosyal medyadan yaptığı çağrı üzerine etkinliğe kedi ve köpek mamaları getirdi. Hamamcıoğlu, katılımcılara çok teşekkür ederek başladığı konuşmasında "İyi olan insanların halen var olduğunu bilmek çok güzel. Bu akşam bu mamaları sokak hayvanlarına dağıtacağım" dedi. Konuşmaların ardından Kemal Hamamcıoğlu, sevenlerinin kitaplarını imzalayarak onlarla sohbet etti.

Pınar Aylin'in ilk romanı "Peri Masalı"

Bir dönem Türk Pop Müziğinde fırtınalar estiren Pınar Aylin ise D&R Kitap Fuarı kapsamında D&R İstinye Park Mağazası'nda yeni çıkardığı kitabı ‘’Peri Masalı"nı hayranları için imzaladı. Daha önce İzmir ve Alaçatı’ da imza günü gerçekleştiren Pınar Aylin, ‘’Peri Masalı’nın İstanbul’daki ilk imza günü olduğunu ve oldukça heyecanlı olduğunu’’ belirtti. Çok güzel tepkiler aldığını anlatan Pınar Aylin, "İlk kitap için 'hızlı bir başlangıç' yorumu alıyorum. İşi bilenlerden de çok güzel yorumlar geldi. O ayrı bir mutluluk verdi bana ayrı bir kariyer ve başlangıç benim için o kadar heyecan veriyor ve öylesine yenisine başlama içine itiyor ki insanı ben şimdi ikinci roman için hazırlıklara başlamış bulunmaktayım" diye konuştu. HİT 70'ler albümünün ardından müziğe uzun soluklu bir ara verdiğini belirten Aylin, "Uzun bir soluk olacak bu. Demek değildir ki yapmayacağım ama şimdilik öncelik kitabımda. Çeşme'ye yerleşeli 4 sene oldu. Doğanın içinde 4 tane köpeğimiz, zeytin ağaçlarımız, eşimiz, dostumuz tabi ki ailemiz öyle bir tercih yaptık. Çok da doğru bir karar aldığımızı düşünüyorum. İstanbul artık sadece gezmek ve iş ile ilgili oldu benim için. Hiç dönmeyi düşünmüyorum" dedi.

"Aşk Psikoloğu"na arkadaş desteği

‘’Aşk Psikoloğu’’ Işıl Evrim Akgün’ ün, ‘’Cellat’’ isimli kitabı ile D&R Metro City’ de okuyucularıyla bir araya geldiği imza gününde ise sevilen ismi, yakın dostu Seçkin Piriler de yalnız bırakmadı

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER