Ünlü isimler Global Travelers Sergisi için poz verdi

Anadolu Yakası’nın yeni yaşam alanı Emaar Square Mall, yeni bir sergiye daha ev sahipliği yapıyor.

Anadolu Yakası’nın yeni yaşam alanı Emaar Square Mall, yeni bir sergiye daha ev sahipliği yapıyor.

GQ Türkiye ve Emaar Square Mall tarafından gerçekleştirilen ve HUGO BOSS’un stil sponsorluğunu üstlendiği GQ Global Travelers Sergisi’nde spor, sanat ve iş dünyasının ünlü isimlerinin Tamer Yılmaz tarafından çekilen fotoğrafları yer alıyor.

Emaar Square Mall ve GQ Türkiye tarafından hayata geçirilen GQ Global Travelers Sergisi için ünlü isimler kendilerini en çok etkileyen şehrin verdiği ilhamı yansıtan karelerle karşımıza çıkıyor. Global Travelers Sergisi için spor, tasarım, iş, medya ve eğlence dünyasının seyahat etmeyi seven stil sahibi isimleri, Tamer Yılmaz’ın objektifine poz verdi.

HUGO BOSS'un Sonbahar/ Kış koleksiyonundan esinlenerek hazırlanan Global Travelers Sergisi’nde; Galatasaray’lı ünlü futbolcu Bafetimbi Gomis, sanatçı Mithat Can Özer ve model Rafael Cemo Çetin’in yanı sıra, yat dünyasının bol ödüllü tasarımcısı Rıza Tansu, İstanbul’un popüler mekanlarından Lucca’nın sahibi Cem Mirap, iç mimar Funda Düzgün Arcas, moda tasarım yönetimi danışmanı Murat Süter ve GQ Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Zeynep Üner, Tamer Yılmaz’a verdikleri pozlar ile yer alıyor.

26 Ekim’de ziyarete açılan GQ Global Travelers sergisi, 31 Aralık 2017 tarihine dek Emaar Square Mall Art Center’da görülebilir.

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER