Volkswagen Arena Aralık ayında dopdolu

Yüksek sesli canlı performans altyapısıyla çok yönlü, dinamik, öncü ve özgün deneyimlerin merkezi Volkswagen Arena, basketbol maçları ve konserlerle dolu Aralık ayında da gerçeküstü deneyimlerin buluşma noktası.

Yüksek sesli canlı performans altyapısıyla çok yönlü, dinamik, öncü ve özgün deneyimlerin merkezi Volkswagen Arena, basketbol maçları ve konserlerle dolu Aralık ayında da gerçeküstü deneyimlerin buluşma noktası.

Kaleydoskopik sesiyle Fransız soprano Emma Shapplin, gerçeküstü bir konser deneyimi için Hüsnü Şenlendirici ile birlikte 1 Aralık Cuma günü Doğuş Grubu sponsorluğunda, yüksek sesli (amplified) canlı performans altyapısı ve izleyiciyi içine alan mimarisiyle dünyanın sayılı konser salonlarından Volkswagen Arena’da. Müzik kariyerine klasik müzik ile başlayan daha sonra rock müziğe yönelerek özgün müzik tarzını yaratan Shapplin, İstanbul konserinde, klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yle birlikte çok özel şarkılar seslendirecek.


Türkiye’nin sevilen müzisyenlerini ve gruplarını müzikseverlerle buluşturan Volkswagen Arena Yerli Yerinde konser serisinin ikincisi 2 Aralık 2017 Cumartesi günü Büyük Ev Ablukada, Gaye Su Akyol, Can Kazaz ve Nilipek.’i ağırlayacak. Volkswagen Arena’da Yerli Yerinde konser serisinin ikincisi, uzun zamandır beklenen albümleri Fırtınayt’ı geçtiğimiz günlerde yayınlayan Büyük Ev Ablukada’nın kendine has performansına sahne olacak. “Develerle Yaşıyorum” ve “Hologram İmparatorluğu” albümleriyle Türk sanat müziğini modernize eden Gaye Su Akyol izleyicileri eşsiz bir yolculuğa çıkaracak. Akustik enstrümanların eşlik ettiği yumuşak sesi ve kendine has düzenlemeleriyle Can Kazaz, “Bunca Yıl”, “Bir Ben Kalsam” gibi şarkılarını Volkswagen Arena’nın güçlü akustiğinde seslendirecek. Sakin vokali ve melodik aksanıyla ve akustik poptan, alternatif rock’a uzanan müzikleriyle Nilipek. Volkswagen Arena’da.

Pop-rock yorumuyla dikkat çeken İskender Paydaş ve Zamansız Şarkılar Senfonik Orkestra 9 Aralık'ta Volkswagen Arena’da. Türk müziğinin unutulmaz şarkılarına imza atan İskender Paydaş, zamansız şarkılarının aşina olunan melodilerini bambaşka bir orkestrasyonla seyirciye sunuyor. Zamansız Şarkılar Senfonik Orkestra, Volkswagen Arena’da müzik tutkunlarıyla buluşacak.

Tahincioğlu Basketbol Ligi ve EuroCup’ta yoluna doludizgin devam eden Darüşşafaka Basketbol, D.İ. Büyükçekmece ile 10 Aralık 2017 Pazar günü Volkswagen Arena’da karşılaşacak. Daçka için üst sıralardaki yerini sağlamlaştırma, D.İ. Büyükçekmece için ise alt sıralardan kurtulma mücadelesi olacak karşılaşma sporseverlere basketbol ziyafeti yaşatacak.

Bu yıl 14-15-16 Aralık tarihlerinde Volkswagen Arena'da beşincisi gerçekleşecek ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde her yıl olduğu gibi ilgiyle takip edilen dünyaca ünlü markaları ziyaretçilerle buluşacak. Katılımcılar etkinlik boyunca hem alışveriş yapacak hem de buz pateni gösterileri, happy hour, DJ performansları ve birçok sürprizle keyifli bir deneyim yaşayacak. Aileler alışverişlerini yaparken çocuklar ise özel oyun alanlarında çeşitli aktivitelerle eğlenceli vakit geçirecek.

The Optimist albümleriyle büyük beğeni kazanan ambient rock topluluğu Anathema, Avrupa turnesi kapsamında 17 Aralık 2017 Cuma günü Volkswagen Arena’da sahne alacak. Daniel ve Vincent kardeşler öncülüğünde, davulda John Douglas, vokalde Lee Douglas, basgitarda Jamie Cavanagh, davul ve klavyede Daniel Cardoso ile yoluna devam eden Anathema, çeyrek asırdan uzun süredir ağır kökleri, klasik kabul edilen duygusal albümleri, cesur deneyleri ve progresif vizyonuyla Volkswagen Arena’da müzikseverlerle bir araya geliyor.

EuroCup’ta oynadığı dört maçından da galibiyetle ayrılan Darüşşafaka, gruptaki en yakın takipçisi İtalya temsilcisi Fiat Torino ile liderlik için sahaya çıkıyor. Türkiye’yi Avrupa’da başarıyla temsil eden Daçka’nın bu heyecanlı maçı 20 Aralık 2017 Çarşamba günü Volkswagen Arena’da.

Dünyaca ünlü besteci ve piyanist Fazıl Say, yeni eseri ‘’Yürüyen Köşk’’ün İstanbul prömiyeri kapsamında 23 Aralık 2017 Cuma günü Volkswagen Arena’da. Müzikseverlerin yoğun ilgisi ile aynı gün üst üste iki kez sahnelenecek “Yürüyen Köşk" Atatürk Anısına Opus 72” eseri ile Fazıl Say, Atatürk’ün Yalova’daki Millet Çiftliği’nde yaşayan çınar ağacı ve köşkün hikâyesini eşsiz melodilerle dinleyici ile buluşturuyor.

EuroCup’ta oynadığı dört maçından da galibiyetle ayrılan Darüşşafaka grupta en yakın takipçisi olan İtalya temsilcisi Fiat Torino ile liderlik için çok önemli bir maça çıkıyor. Ülkemizi Avrupa arenalarında başarıyla temsil eden Darüşşafaka’nın bu önemli maçı 20 Aralık 2017 Çarşamba günü Volkswagen Arena’da.

Ligin play-off potasını hedefleyen iki takımı Darüşşafaka ve Trabzonspor Medical Park’ı karşı karşıya getirecek karşılaşma 24 Aralık 2017 Pazar günü Volkswagen Arena’da. Ligin kaliteli iki takımını karşı karşıya getirecek mücadelede, takımlar basketbol severlere son topa kadar yüksek heyecan ve seyir zevki vadediyor.


 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER