Yeni okul yılında aileler Türk Telekom’da!

Türk Telekom, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının açılışını “İlk 3 Ay Bedava” evde internet kampanyasını çıkardığı üç yeni reklam filmiyle kutluyor.

Türk Telekom, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının açılışını “İlk 3 Ay Bedava” evde internet kampanyasını çıkardığı üç yeni reklam filmiyle kutluyor.

Türk Telekom, 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının açılışını “İlk 3 Ay Bedava” evde internet kampanyasıyla kutluyor. Öğrenciler ve aileleri için yılın en cazip kampanyasını hazırlayan Türk Telekom, yeni müşterilerinden evde limitsiz internet paketleri için ilk 3 ay ücret almayacak. Üstelik Türk Telekom dijital servislerini de ücretsiz sunacak.

Okul harcamaları konusunda ailelere destek olmak hedefiyle başlatılan “İlk 3 Ay Bedava” kampanyasının reklam filmlerinde, okulu yeni açılmış olan ve eve internet bağlatmak için anne-babasını ikna etmeye çalışan meraklı bir çocuğun komik maceralarını izliyoruz.

3 filmden oluşan serinin yönetmen koltuğunda Yücel Yolcu oturuyor.

KÜNYE

Reklamveren: Türk Telekom
Reklamveren Yetkilileri: Yeşim Uzuner, Oya Dedehayır, Enver Şişman
Reklam Ajansı: ANDBRAND
Yaratıcı Ekip: Haydar Öztürk, Salih Küçük, Nafiz Oksar, Çağlar Mertler, Fatmanur Küçükkuzucu, Cengiz Şahin, Hamdi Kıroğlu, Can Çamkır
Müşteri İlişkileri: Dila Oş, Rumeysa Ergen
Yapım Şirketi: Hacıyatmaz
Yönetmen: Yücel Yolcu

 Anasayfa'ya Dön

YORUM YAZIN

Max. 255 karakter girebilirsiniz

Yorumunuz Alınıyor

Boş Yorum Gönderemezsiniz

YORUMLAR

Hiç Yorum Yok

BENZER HABERLER